• QNAP TVS-h1688X-W1250-32G

Symbol: TVS-H1688X-W1250-32G
18344.39
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
Przesyłka kurierska - przedpłata 0
InPost Paczkomat® 24/7 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
Orlen Paczka 0
Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
Dostępność 1 szt.
EAN 4713213518403

Wydajne urządzenie TVS-h1688X jest wyposażone w zaawansowany procesor Intel® Xeon® W i umożliwia instalację dwóch kart rozszerzeń QNAP QXP-T32P Thunderbolt™ 3 PCIe (sprzedawanych osobno) w celu uzyskania czterech portów Thunderbolt™ 3, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników Mac® i Windows® z Thunderbolt™, umożliwiając im szybką współpracę przy multimediach. Wbudowana łączność 10GbE i 2,5GbE obsługuje Trunking portów i przełączanie awaryjne, aby zapewniać jeszcze większą przepustowość i wydajność przy wymagających tego zastosowaniach biznesowych. Urządzenie TVS-h1688X, korzystające z systemu operacyjnego QuTS hero opartego na systemie plików ZFS, obsługuje liniową deduplikację danych na poziomie bloków i kompresję, niemal nieograniczoną liczbę migawek, SnapSync w czasie rzeczywistym oraz technologie pamięci podręcznej odczytu/zapisu, pomagając firmom osiągnąć niezawodną wydajność na poziomie usług, od kreatywnych przepływów pracy po zastosowanie związane z serwerem plików, serwerem wirtualizacji i wydajnym tworzeniem kopii zapasowych plików i przywracaniem danych.

Dzięki instalacji dwóch kart rozszerzeń QXP-T32P w gniazdach PCIe Gen 3 x4 możesz uzyskać łączność Thunderbolt™ 3.
Uwaga: Karty rozszerzeń QXP-T32P są sprzedawane osobno

Dwa porty 10GBASE-T i cztery porty 2,5GbE LAN pozwalają na przyspieszenie wirtualizacji, intensywny dostęp do plików, realizację dużych zadań wymagających tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych i transfer multimediów.

Gniazda PCIe umożliwiają instalację kart 5/10/25/40GbE, kart QM2 lub kart graficznych w celu zwiększenia wydajności aplikacji.

Odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; możliwość bezpośredniego oglądania filmów wideo na telewizorze HDMI (do 4K przy 30 Hz).

Obsługa maszyn wirtualnych i aplikacji kontenerowych, scentralizowanej pamięci masowej, tworzenia kopii zapasowych, udostępniania, przywracania danych po awarii oraz rozbudowy pamięci masowej.

Bramy pamięci masowej w chmurze umożliwiają zastosowania w chmurze hybrydowej, dodatkowo umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.

Sześciordzeniowy procesor o częstotliwości do 4,7 GHz z pamięcią DDR4 ECC o pojemności do 128 GB

Procesory Intel® Xeon® W są przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań w pracy kreatywnych profesjonalistów. Wyposażony w 6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor Intel® Xeon® W-1250 o taktowaniu 3,3 GHz (zwiększanym do 4,7 GHz) model TVS-h1688X zapewnia ogromną moc przetwarzania, zwiększając wydajność maszyny wirtualnej. Zintegrowany silnik szyfrujący Intel® AES-NI zwiększa wydajność szyfrowania przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych NAS. Dzięki dwukanałowych modułom i 4 gniazdom Long-DIMM, pamięć DDR4 ECC TVS-h1688X można rozbudować do 128 GB, aby sprostać obciążeniom wymagającym dużej pamięci i złożonej wielozadaniowości.

1 x sekwencyjna przepustowość Thunderbolt™ 3 (test systemu AJA)
 • Odczyt sekwencyjny: 1403 MB/s
 • Zapis sekwencyjny: 1257 MB/s

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

NAS: Urządzenie TVS-h1688X ma zainstalowaną kartę rozszerzeń QXP-T32P Thunderbolt™ 3
Konfiguracja puli RAID: 4 x Samsung 850Pro 256GB jako RAID 0, z systemem QuTS hero h4.5.0
Przewód: aktywny przewód Thunderbolt 3 (2-metrowy)
Klient: MacBook Pro (czterordzeniowy Intel Core-i7 o taktowaniu 2,9 GHz, z pamięcią 16 GB RAM)

Dzięki łączności Thunderbolt™ 3 można usprawnić edytowanie materiałów wideo i przepływy pracy 4K

Poprzez instalację dwóch kart rozszerzeń QXP-T32P Thunderbolt™ 3 (sprzedawane osobno) w gniazdach PCIe Gen 3 x4 urządzenia TVS-h1688X, można je zmienić w serwer Thunderbolt™ 3 NAS z czteroportową łącznością Thunderbolt™ 3. Do urządzenia TVS-h1688X można podłączyć nawet cztery stacje robocze wyposażone w złącza Thunderbolt™, co pozwala zwiększyć wydajność pracy zespołowej w zakresie przepływów pracy 4K, magazynowania plików, tworzenia kopii zapasowych i udostępniania. Zaleca się konfigurację SLC/MLC SSD RAID 5, aby uzyskać najwyższą możliwą wydajność i najlepszą alokację pamięci masowej dla serwera NAS.

Uwaga: Do podłączania komputera Thunderbolt™ 4 do serwera Thunderbolt™ 3 NAS należy użyć certyfikowanego przewodu Thunderbolt™ 4 lub przewodu pasywnego Thunderbolt™ 3 o długości mniejszej niż 0,8 metra.

Więcej informacji:Karta rozszerzeń QXP-T32P Thunderbolt™ 3,Rozwiązanie QNAP z interfejsem Thunderbolt™ 3


Thunderbolt™ 3 + 10Gb Ethernet: idealne rozwiązanie dla studiów filmowych i firm zajmujących się postprodukcją

Urządzenie TVS-h1688X może równocześnie uruchamiać ogólne usługi sieci Ethernet dzięki wbudowanej karcie 10GBASE-T LAN, całkowicie niezależnie od sieci Thunderbolt™ 3 i bez wpływu na przepustowość. Dostęp do zasobów multimediów w urządzeniu TVS-h1688X można łatwo uzyskać za pośrednictwem stacji roboczych Thunderbolt™ i Ethernet na potrzeby jednoczesnej realizacji zadań o zwiększonej produktywności.

Współdziałanie aplikacji Adobe® Premiere Pro® i Final Cut Pro®

 • Współdziałanie aplikacji Adobe® Premiere Pro® i Final Cut Pro®

  Użytkownicy aplikacji Final Cut Pro® i Adobe® Premiere Pro® mogą centralnie magazynować i udostępniać pliki multimedialne w urządzeniu TVS-h1688X poprzez protokół SMB, zapewniając sobie wyższą wydajność pracy.

Szybki dostęp dzięki aplikacji Qfinder Pro
 • Szybki dostęp dzięki aplikacji Qfinder Pro

  Aplikacja Qfinder Pro pozwala na szybkie wyszukiwanie serwerów QNAP NAS znajdujących się w tej samej sieci LAN, i łatwy do nich dostęp. Urządzenie TVS-h1688X można montować za pośrednictwem Qfinder Pro, uzyskując bezpośredni dostęp do określonych współdzielonych folderów.

Błyskawiczna łączność 10GbE/5GbE dla komputerów Mac®/Windows®
 • Błyskawiczna łączność 10GbE/5GbE dla komputerów Mac®/Windows®

  Skorzystaj z karty Thunderbolt 3 do 10GbE lub USB 3.2 Gen 1 do 5GbE, aby zapewnić komputerom szybką łączność. Serwery i komputery stacjonarne umożliwiają instalację kart sieciowych PCIe, które obsługują wielogigabitowe porty 10G/5G/2,5G/1G/100M. Przełączniki QNAP 10GbE pozwalają na wysokiej szybkości współpracę w środowiskach, w których występuje wiele urządzeń.

 

Podwójna łączność 10GbE pozwala na optymalizację wysokiej szybkości przesyłu danych i obsługuje RDMA/RoCE

Model TVS-h1688X jest dostarczany z wstępnie zainstalowaną dwuportową kartą sieciową 10GBASE-T (obsługuje porty 10GbE/1GbE), obsługującą przełączanie awaryjne i przepustowość do 20 Gb/s w ramach trunkingu portów w celu poprawy wydajności pracy opierającej się na wysokiej przepustowości aplikacji centrów danych i wirtualizacji. Karta 10GbE SmartNIC korzysta z kontrolera sieciowego Broadcom NetXtreme® E-Series BCM57416, który obsługuje RDMA over Converged Ethernet (RoCE i RoCEv2), umożliwiając ominięcie ogólnych sterowników sieciowych, warstwy gniazd i bezpośrednie wprowadzenie danych do serwera ESXi i bufora pamięci masowej. Technologia RoCE może zwiększyć wydajność NAS, jednocześnie obniżając wykorzystanie procesora przez aplikacje korzystające z sieci Ethernet, stanowiąc idealne rozwiązanie do wysokiej szybkości transferów dużych ilości danych o niewielkich opóźnieniach.


Bezpośrednie wyjście 4K HDMI

Urządzenie TVS-h1688X jest wyposażone w układ graficzny Intel® UHD Graphics P630 z obsługą dekodowania sprzętowego i transkodowania w czasie rzeczywistym. Wyjście HDMI obsługuje wyjście 4K (4096 x 2160p) przy 30 Hz, co jest nieocenioną zaletą między innymi w produkcji i montażu wideo, projektowaniu przemysłowym, profesjonalnej obróbce fotografii i innych zastosowaniach wymagających wysokiej rozdzielczości obrazu i wiernego odwzorowania kolorów przy intensywnym korzystaniu z przechowywania, przesyłania i wyświetlania materiałów multimedialnych. Podłączając urządzenie TVS-h1688X do wyświetlacza HDMI, można bezpośrednio oglądać treści multimedialne zapisane na serwerze NAS, korzystając z pilota QNAP RM-IR004 (sprzedawany osobno).

Ustaw buforowanie SSD, aby zwiększyć IOPS z M.2 NVMe SSD

Urządzenie TVS-h1688X jest wyposażone w cztery wnęki na 2,5-calowe dyski SSD SATA 6 Gb/s i dwa gniazda M.2 NVMe Gen 3 x4 SSD, które pozwalają elastycznie konfigurować buforowanie SSD w celu zwiększenia wydajności IOPS, zredukowania opóźnień w przypadku woluminów pamięci masowej oraz optymalizacji wydajności 2,5GbE/10GbE. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla zastosowań obejmujących bazy danych i maszyny wirtualne. Dzięki dedykowanym wnękom dysków SSD/gniazdom, urządzenie TVS-h1688X pozwala na przeznaczenie wszystkich wnęk na 3,5-calowe dyski twarde o dużej pojemności, zapewniając zarówno zmaksymalizowaną pojemność, jak i wydajność pamięci masowej.

 

Oparty na ZFS system operacyjny QuTS hero zwiększa wydajność serwera NAS i integralność danych

System QuTS hero łączy aplikacyjny system QTS z 128-bitowym systemem plików ZFS w celu zapewnienia elastycznego zarządzania pamięcią masową, kompleksowej ochrony danych i zoptymalizowanej wydajności, aby sprostać złożonym potrzebom aplikacji nowoczesnego IT w zakresie wydajności. Od zarządzania pamięcią masową i wirtualizacji, po współpracę przy przepływie pracy w mediach — QuTS hero usprawnia zadania o znaczeniu krytycznym dla firmy.

Kluczowe znacznie ma integralność danych Redukcja danych zwiększa wydajność i produktywność pamięci masowej Wielopoziomowa technologia pamięci podręcznej z funkcją odczytu i zapisu
Funkcja samonaprawy systemu QuTS hero zapewnia integralność danych i niezawodność. Zapewniana jest także obsługa funkcji pojedynczego zapisu i wielokrotnego odczytu WORM (Write Once, Read Many Times). Liniowa deduplikacja, kompresja i kompaktacja danych umożliwiają redukcję rozmiaru plików, zapewniając oszczędność pamięci masowej i optymalizację wydajności. Jednoczesna obsługa pamięci podręcznej do odczytu głównej pamięci (L1 ARC), pamięci podręcznej do odczytu na drugim poziomie (L2 ARC) oraz dziennika systemu plików ZFS (ZIL) z zabezpieczeniem przed awarią zasilania zapewnia większą wydajność i bezpieczeństwo.
RAID Z zapewnia solidną ochronę danych QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) zwiększa ochronę danych Ekosystem App Center rozszerza funkcjonalność NAS
Wiele poziomów RAID zapewnia elastyczne korzystanie z pojemności. Potrójna parzystość RAID i potrójna kopia lustrzana zapewniają wysoki poziom ochrony danych. Okres eksploatacji dysku SSD poziomu RAID jest automatycznie i regularnie sprawdzany , aby zapobiec jednoczesnej awarii dysków SSD, co poprawia ochronę danych i niezawodność systemu.
(Dostępne od IV kw. 2020 r.)
Aplikacje do tworzenia kopii zapasowych/synchronizacji, do maszyn wirtualnych/kontenerów, zarządzania treścią, wydajności, a także inne funkcje mogą służyć do zwiększenia potencjału aplikacji serwera TVS-h1688X.


Konfiguracja pamięci masowej podzielonej na warstwy dla serwera NAS z systemem QuTS hero

Podstawowe wymogi w przypadku konfiguracji są podobne do wymogów dla systemu QTS. Zalecamy wykonanie poniższych czynności, aby zyskać optymalną wydajność pamięci masowej i działanie systemu QuTS hero.

 • Krok 1: Dysk systemowy i domyślne foldery udostępniane

  Pierwsza utworzona pula pamięci, gdzie magazynowane są dysk systemowy, domyślne foldery udostępniane i aplikacje. W tym kroku zalecane jest utworzenie SSD RAID z co najmniej dwoma dyskami SSD, aby uzyskać optymalną wydajność systemu i efektywne zarządzanie metadanymi. (W przypadku konfiguracji całego dysku twardego, pierwsza pula pamięci jest także miejscem przechowywania dysku systemowego i domyślnych folderów udostępnianych.)

 • Krok 2: Pamięć podręczna odczytu i ZIL

  Korzystaj z większej liczby dysków SSD na potrzeby pamięci podręcznej odczytu lub ZIL. Można także zainstalować karty rozszerzeń QM2 w celu dodania dysków M.2 SSD do rozbudowy pojemności pamięci podręcznej.

 • Krok 3: Przechowywanie danych

  Przydzielaj dyski twarde/SSD w celu utworzenia RAID do magazynowania plików i danych aplikacji. W razie potrzeby można skonfigurować ustawienia all-flash, aby uzyskać optymalną wydajność.

Liniowa deduplikacja danych, kompresja i kompakcja zwiększają wydajność przechowywania danych Big Data

System QuTS hero obsługuje zaawansowane, oparte na blokach technologie redukcji danych (w tym liniową deduplikację danych, kompresję i kompakcję) w celu redukcji rozmiaru plików, zapewniając oszczędność pamięci masowej i optymalizację wydajności. Na przykład: jeśli 20 maszyn wirtualnych na serwerze NAS zostanie zreplikowanych przy użyciu tego samego szablonu, wymogi dotyczące przestrzeni pamięci masowej dla wszystkich 20 maszyn wirtualnych zostaną zredukowane o nawet 95%. Niezależnie od tego, czy model TVS-h1688X pełni rolę głównej, czy zapasowej pamięci masowej, optymalizuje zużycie przestrzeni, zapewniając filar dla niezawodnego magazynowania danych w erze Big Data.


SnapSync w czasie rzeczywistym, dzięki przywracaniu danych po awarii w czasie rzeczywistym, zapewnia minimalne wartości celu punktu przywracania (RPO)

SnapSync w czasie rzeczywistym zapewnia zachowanie identycznych danych przez zarówno główny, jak i zapasowy serwer NAS. Gdy dane są zapisywane w źródle, są niezwłocznie zapisywane w miejscu docelowym. Jeśli główny serwer NAS przejdzie w tryb offline, pracownicy działu IT mogą po prostu dostosować ustawienia uprawnień dodatkowego serwera NAS na potrzeby nieprzerwanej pracy. SnapSync zapewnia najbardziej niezawodną obsługę ciągłych operacji biznesowych, pomagając użytkownikom zmniejszyć ryzyko utraty danych.

Uwaga: Funkcja SnapSync będzie dostępna w czwartym kwartale 2020 r.

Model TVS-h1688X obsługuje także migawki i zdalne tworzenie kopii zapasowych, zapewniając organizacjom pomoc przy rutynowych tworzeniu kopii zapasowych w sposób ekonomiczny i wydajny.

 • Migawki wielokrotnie zwiększają ochronę poprzez tworzenie kopii zapasowych

  Zyskaj spokój dzięki błyskawicznym migawkom o niemal nieograniczonych możliwościach. Za sprawą technologii kopiowania przy zapisie tworzenie migawek jest niemal natychmiastowe i nie wpływa na bieżący zapis danych. Replikacja migawek replikuje pliki migawek na serwerze NAS kopii zapasowych, upraszczając ochronę danych poprzez kontrolę wersji.

 • HBS upraszcza plany tworzenia kopii zapasowych 3-2-1

  HBS centralizuje tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i synchronizację, ułatwiając przesyłanie danych z TVS-h1688X na inny serwer QNAP NAS, serwer zdalny lub pamięć masową w chmurze. HBS obsługuje technologię QuDedup, która pozwala wyeliminować nadmiarowe dane u źródła i zwiększa szybkość wykonywania kopii zapasowych w wielu wersjach.

   

Wielofunkcyjna maszyna wirtualna i rozwiązanie hostingu kontenerów

Aplikacje Virtualization Station i Container Station zapewniają kompleksową obsługę wirtualizacji. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.Virtualization Station

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX® i Android™ oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Firmy mogą uruchamiać aplikacje serwerowe do wirtualizacji na jednym serwerze NAS bez potrzeby użycia dodatkowych serwerów fizycznych.

 Container Station

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker® i pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj i eksportuj kontenery oraz utwórz wygodnie mikrousługi.

 

Niewymagające licencji rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych VMware® i Hyper-V

Dzięki aplikacji Hyper Data Protector model TVS-h1688X może stać się narzędziem do tworzenia kopii zapasowych, bez użycia agentów, na potrzeby nieograniczonych kopii zapasowych maszyn wirtualnych VMware® vSphere i Microsoft® Hyper-V. Hyper Data Protector zapewnia opcje kopii przyrostowych, globalnej deduplikacji, tworzenia harmonogramu kopii zapasowych i kompresję przywracania danych. Co więcej aplikacja Hyper Data Protector jednocześnie tworzy kopie zapasowe wielu maszyn wirtualnych, zapewniając przystępny cenowo i niezawodny plan przywracania danych po awarii, wynikający z całodobowej dostępności usług przez 7 dni w tygodniu.

 

Rozszerzenie PCIe na potrzeby łączności 40GbE lub kart graficznych

Instalując różne karty rozszerzeń w zależności od potrzeb, można zwiększyć potencjał operacji wejścia/wyjścia.

image

Karty sieciowe 5/10/25/40GbE

Umożliwiają obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, transmisji ogromnych ilości danych oraz szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.

image

Karty QM2 M.2 SSD/10GbE

Dodaj funkcję buforowania M.2 SSD lub łączności 10GbE (10GBASE-T) w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności i przepustowości.

image

Karty rozszerzeń QXP

Podłączając model TVS-h1688X do obudów TL SATA JBOD poprzez dodanie wielokanałowego transferu SATA 6 Gb/s, można uzyskać możliwość wysokiej wydajności rozbudowy pamięci masowej.

image

Karty graficzne

Można optymalnie zwiększyć wydajność edytowania wideo, transkodowania, a także umożliwić przypisanie procesów graficznych maszynom wirtualnym.

Uwaga: 1. Obsługa kart graficznych o wymiarach do 266 x 137 x 45 mm. 2. Zasilacz o mocy 550 W jest wyposażony w 8-stykowe (6+2) i 6-stykowe złącze zasilające do karty graficznej.

Możesz przenosić dane biznesowe do chmury i korzystać z dostępu do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami

Model TVS-h1688X idealnie integruje NAS ze znanymi serwisami chmur. Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i aktywując lokalną pamięć podręczną, organizacje mogą płynnie korzystać z chmury na potrzeby magazynowania, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych z dostępem o niskich opóźnieniach. Stanowi to znaczną pomoc w realizowaniu ekonomicznych, elastycznych i bezpiecznych zastosowaniach chmury hybrydowej.

 Brama w chmurze oparta na plikach HybridMount

Możesz elastycznie zwiększyć pojemność pamięci masowej, łącząc ją z pamięcią w chmurze. Korzystając z aplikacji systemu QuTS hero możesz zarządzać plikami w chmurze lub plikami multimedialnymi i je edytować. Rozwiązanie HybridMount jest idealne do współpracy online na serwerze plików i analizy danych na poziomie plików.

 


Brama w chmurze oparta na blokach chmury VJBOD

Chmura VJBOD usprawnia tworzenie kopii zapasowych NAS w chmurze obiektowej. Transmisje danych opartych na blokach polegają na przesyłaniu losowych danych i dużych plików do chmury w oparciu o bloki. Przesyłane są zmiany w woluminach opartych na blokach i w jednostkach LUN, np. dodatki, modyfikacje lub usunięcia. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku zastosowań na poziomie korporacyjnym, wymagających przesyłania dużych plików np. baz danych, woluminów maszyn wirtualnych oraz filmów wideo.

Subskrybuj rozwiązanie do monitoringu QVR Elite, uzyskując całodobowe zabezpieczenie

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Możesz wydzielić na urządzeniu TVS-h1688X dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Oprogramowanie QVR Pro Client zainstalo

Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Ilość zatok 16 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Wbudowane złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 2.5GbE
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 10GbE
Ilość obsługiwanych dysków 16 szt
Rodzaj urządzenia NAS
Wysokość 30.37 cm
Szerokość 36.96 cm
Głębokość 32.41 cm
Waga 13.41 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie