• Planet MTB-RJ

Symbol: MTB-RJ
440.91
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
Orlen Paczka 9.9
Dostawa na terenie miasta Krakowa 10
InPost Paczkomat® 24/7 12
Przesyłka kurierska - przedpłata 15
Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 15
Przesyłka kurierska - za pobraniem 25
Dostępność 10 szt.
EAN 4711605283526

Rodzina PLANET MTB to moduły światłowodowe SFP+ 10G, które zostały zaprojektowane do współpracy z produktami PLANET wyposażonymi w interfejs 10G SFP+, co umożliwia tworzenie wydajnych sieci Ethernet 10G dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług internetowych. Rodzina MTB jest również odpowiednia do zastosowań w centrach danych i obliczeniach chmurowych. Zasięg wdrożenia można rozszerzyć od 300 metrów (wielomodowy, LC) do nawet 60 kilometrów (jednomodowy, LC).

Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na rozwiązania przemysłowe w zakresie sieci Ethernetowej opartej na światłowodach, PLANET wprowadził na rynek serię MTB-T z transceiverami 10GBASE-SR/LR/BX, które mogą działać niezawodnie w trudnych warunkach elektrycznych, klimatycznych oraz w zakresie temperatur od -40 do 85 stopni Celsjusza. Transceivery 10GBASE-SR/LR/BX z serii MTB-T są zdecydowanie łatwiejsze i szybsze w instalacji niż ich odpowiedniki 1000BASE-SX/LX/BX.

Transceiver miedziany 10GBASE-T SFP+ został specjalnie zaprojektowany do komunikacji o dużej prędkości, która wymaga Ethernetu 10 gigabitowego po kablu kategorii 6a/7. Jest to pierwszy transceiver SFP+, który oferuje komunikację 10 Gb/s za pośrednictwem środków optycznych.

Interoperacyjność z istniejącym sprzętem Ethernetowym za pomocą automatycznego negocjowania jest szczególnie istotna, ponieważ pozwala na rozbudowę centrów danych bez dodatkowych kosztów. Dodatkową korzyścią jest zachowanie kompatybilności wstecznej z istniejącymi sieciami poprzez przyjęcie technologii opartej na standardach znanego złącza RJ45.Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Rodzaj światłowodu Inne
Rodzaj urządzenia Moduł transmisyjny
Powiększony zakres temperatur pracy Nie
Rodzaj wkładki RJ45
Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) 10G
Waga 0.059 kg
Rodzaj światłowodu Inne
Waga 0.059 kg
Rodzaj urządzenia Moduł transmisyjny
Powiększony zakres temperatur pracy Nie
Rodzaj wkładki RJ45
Przepustowość modułu transmisyjnego (wkładki) 10G
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie