• Akcesoria
  • POLY Kamera Studio X52 All-In-One Video Bar-EURO 8D8K2AA

Symbol: 8D8K2AA
15466.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka kurierska - przedpłata 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
Dostępność 7 szt.
EAN 197497110562

Uniwersalna listwa wideo Poly Studio X52 (8D8K2AA)

Radykalnie usprawnij spotkania
Zaprojektowany specjalnie w celu poprawy jakości wideokonferencji uniwersalny pasek wideo Poly Studio X52 upraszcza i ulepsza spotkania. Zapewnij równość spotkań uczestnikom zarówno w sali, jak i poza nią, dzięki innowacyjnym doświadczeniom audio i wideo

Wybierz sposób dołączania do rozmowy
Zapewnij użytkownikom elastyczność, której potrzebują, aby dołączyć do dowolnej rozmowy wideo w chmurze za pomocą wbudowanych aplikacji, protokołów opartych na standardach lub za pomocą urządzeń osobistych podłączonych do systemu pokojowego.

Zarządzanie na poziomie korporacyjnym
Poly Lens, zdalne zarządzanie urządzeniami, zapewnia lepszy wgląd w obszary robocze w całej organizacji. Specjaliści IT mogą zdalnie monitorować urządzenia Poly i rozwiązywać problemy, a także usprawniać masowe stosowanie oprogramowania i zasad.

Każdego widać i słychać
Zapewnij wszystkim równą reprezentację podczas rozmowy dzięki innowacyjnym technologiom łączenia dźwięku i obrazu firmy Poly, które obejmują precyzyjne, automatyczne kadrowanie wspomagane sztuczną inteligencją i inteligentne filtrowanie dźwięku.

Ostra i przejrzysta optyka
Powiększ i zobacz najdrobniejsze szczegóły dzięki kamerze 20 MP 4K UltraHD z polem widzenia 95 stopni, która została starannie zaprojektowana z myślą o średnich przestrzeniach. Zawsze obecny w najlepszym świetle w przestrzeniach z ostrą, przejrzystą optyką, prawdziwymi kolorami i kompensacją słabego oświetlenia.

Wszyscy są widziani przy stole
Zachęcaj do zaangażowania w spotkania dzięki inteligentnym funkcjom wideo, które pomagają zdalnym uczestnikom poczuć więź. Technologia inteligentnych kamer Poly DirectorAI zapewnia sprawiedliwe wrażenia podczas spotkań hybrydowych.

Ruszaj w ciągu kilku minut
Pomieszczenia średniej wielkości można uruchomić w ciągu kilku minut dzięki prostej konfiguracji i konstrukcji typu wszystko w jednym. A dzięki potężnej kamerze, mikrofonom, głośnikom i wbudowanym aplikacjom wideo w chmurze będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do obsługi przestrzeni konferencyjnych.

Słuchaj i bądź słyszany
Otocz uczestników spotkania bogatym i wciągającym dźwiękiem z wbudowanych głośników stereo. Wyraźnie wychwytuj głosy z drugiego końca stołu i usuń zakłócenia ze spotkania dzięki technologiom Poly NoiseBlockAI i Acoustic Fence.

Dołącz tak, jak chcesz
Połącz się z niemal dowolną usługą wideo w chmurze, korzystając z wbudowanych aplikacji wideo w chmurze. Użyj aplikacji Poly Video, aby połączyć się z usługami wideo w chmurze za pośrednictwem H.323 i SIP lub połączyć się z dowolną platformą wideo w chmurze z komputera PC, łącząc się przez USB.

Łatwe zarządzanie za pomocą Poly Lens
Przejmij kontrolę nad wdrażaniem z dowolnego miejsca poprzez zdalne zarządzanie za pomocą opartego na chmurze oprogramowania do zarządzania urządzeniami Poly Lens.

Informacje o produkcie
Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Cechy i funkcje wbudowany mikrofon
Liczba klatek na sekundę 30
Interfejs USB
Kąt widzenia poziomy 95 °
Kąt widzenia pionowy 110 °
Akcesoria w zestawie
  • Zasilacz sieciowy
  • Kabel HDMI
  • Przewód zasilający
  • Poly Studio X52
  • Kabel LAN CAT 5E
  • Kontroler dotykowy Poly TC10
  • Zacisk montażowy wyświetlacza
Transmisja dwukierunkowa Tak
Kolor Czarny
Wymiary

769.5 x 115.2 x 103 mm

Złącza 3,5 mm minijack
3 x HDMI
2 x USB 3.0
1 x USB (Type C)
RJ-45 (LAN)
Pozostałe parametry

Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax (MIMO) Multi-channel Concurrency

Liczba klatek na sekundę 30
Interfejs USB
Transmisja dwukierunkowa Tak
Gwarancja 12 mies.
Typ gwarancji Gwarancja normalna
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie