QNAP TVS-h674T-i5-32G | 6-zatokowy serwer NAS, Intel Core 32GB RAM, 2x 2,5GbE, 2x Thunderbolt, Tower

Symbol: TVS-H674T-I5-32G
Dostępność: 1 szt.
12923.95
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
  • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
  • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
  • InPost Paczkomat® 24/7 0
  • Orlen Paczka 0
  • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
  • Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
  • Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
EAN:
4711103082348

Ten najnowszy serwer NAS Thunderbolt™ 4 to doskonałe wsparcie dla Twoich kreatywnych talentów. Wyposażony w potężny 6-rdzeniowy procesor Intel® Core™ i5, TVS-h674T zwiększa produktywność, umożliwiając płynną i jednoczesną realizację projektów wideo 4K w całym zespole. Urządzenie NAS TVS-h674T, oparte na systemie plików ZFS, jest zorientowane na twórców, zapewniając dobrze zorganizowane przepływy pracy i możliwości rozbudowy sprzętu (takie jak łączność 25 GbE i 64 GB pamięci RAM), dzięki czemu może rozwijać się wraz z Twoją firmą i inspiracjami.

Wymagania systemowe: macOS w wersji 13.5 (lub nowsza wersja).

image

 

Porty Thunderbolt™ 4

Dwa porty Thunderbolt™ 4 Type-C są standardowym wyposażeniem umożliwiającym bezpośrednie podłączenie komputera Mac.

 

Transkodowanie wideo

Wbudowany procesor graficzny przyspiesza transkodowanie materiałów wideo w formacie RAW, umożliwiając Tobie, Twojemu zespołowi i klientom szybkie oglądanie filmów na swoich urządzeniach.

 

Zapobieganie korupcji materiału wideo

Urządzenie TVS-h674T oferuje funkcję samonaprawy, która wykrywa i koryguje uszkodzone dane, umożliwiając produkcję wideo bez zakłóceń i ze spokojem.

 

W standardzie łączność 2,5 GbE z możliwością zwiększenia do 25 GbE

Szybka łączność dzięki dwóm wbudowanym portom 2,5 GbE z możliwością rozbudowy do 25/10 GbE za pomocą karty sieciowej PCIe.

 

Pojemność pamięci masowej do 110 TB

Przechowywanie plików z ochroną RAID. Jeśli potrzebna jest dodatkowa pojemność pamięci masowej, wystarczy podłączyć obudowy QNAP JBOD i rozszerzyć ją do 352 TB

 

Gniazda M.2 SSD

Możliwość utworzenia superszybkiego woluminu pamięci masowej SSD lub włączenia buforowania SSD za pomocą dwóch dysków SSD M.2 NVMe (sprzedawanych oddzielnie).

 

image

 

Firma QNAP usprawnia pracę twórców

Urządzenie TVS-h674T to coś więcej niż zwykła maszyna do tworzenia kopii zapasowych/archiwizacji — stanowi kompleksowe rozwiązanie wspierające kreatywność przy użyciu różnych technologii. Przyjrzyjmy się jego przełomowym ulepszeniom dla przepływów pracy

image

 

Dwa porty Thunderbolt™ 4 w standardzie

Urządzenie TVS-h674T ma dwa porty Thunderbolt™ 4 i doskonale współpracuje z komputerami Mac z układami Apple Silicon (takimi jak M1 i M2) i procesorami Intel® oraz komputerami z systemem Windows.

Fotografowie/filmowcy korzystający z zewnętrznych dysków USB4™ lub zwykłych dysków USB3.2 Gen 2 Type-C SSD mogą z łatwością importować pliki za pomocą funkcji szybkiego kopiowania swojego serwera NAS.

 

Urządzenie TVS-h674T wykorzystuje technologię Thunderbolt Networking i zapewnia maksymalną przepustowość 20 Gb/s.

image

 

Procesor 12. Gen. Intel® Core™

Urządzenie TVS-h674T wykorzystuje procesor Intel® Core™ z grafiką Intel® UHD Graphics 730, aby zwiększyć możliwości wielozadaniowości, oferując twórcom bezpieczne, niezawodne i wydajne rozwiązanie NAS.

 

Procesor

6-rdzeniowy/12-wątkowy procesor Intel® Core™ i5-12400 o taktowaniu zwiększanym do 4,4 GHz

 

Pamięć

Obsługa dwukanałowej pamięci DDR4 o pojemności do 64 GB

 

Mechanizm szyfrowania

Wyposażony w funkcję przyspieszenia sprzętowego Intel® AES-NI 256 na potrzeby zwiększenia wydajności systemu przy jednoczesnym zabezpieczeniu wrażliwych danych.

 

Złącza

2 porty Thunderbolt™ 4
1 port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu C
2 porty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) typu A

 

Certyfikaty wirtualizacji obsługiwane przez TVS-h674T

image

 

W jaki sposób należy wykorzystać serwery NAS i DAS w zakresie postprodukcji?

Zastosowanie serwera NAS w istniejącym obiegu pracy opartym na plikach pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, zapewniając dodatkowe funkcje, których nie ma DAS.

image

 

Dostęp pomiędzy komputerami Mac/PC

Dostęp do folderów NAS można bezproblemowo uzyskać z Eksploratora plików Windows lub z aplikacji Mac Finder, zarówno przez Wi-Fi, jak i Ethernet. Kompletne rozwiązania sieciowe QNAP (w tym przełączniki 25/10 GbE, karty sieciowe i adaptery) zapewniają szybkość, skalowalność i elastyczność, których potrzebujesz.

 

1,5x większa szybkość z transkodowaniem w czasie rzeczywistym

Dzięki transkodowaniu sprzętowemu za pomocą wbudowanego procesora graficznego, pliki RAW można zoptymalizować pod kątem przeglądania na różnych urządzeniach*. Przyspiesza to wydajność pracy ekip postprodukcyjnych, oszczędzając czas na sprawdzanie plików na ich urządzeniach. Wydajność transkodowania urządzenia TVS-h674T jest 1,5x lepsza niż w poprzednich modelach.

 

Ustawienia uprawnień dostępu

W przypadku zgubienia lub kradzieży serwera DAS nie może on zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do plików. W interfejsie użytkownika QNAP NAS można elastycznie ustawić odpowiednie prawa dostępu do plików/folderów dla zespołów i indywidualnych użytkowników.

 

image

 

* Na jakość wideo mogą wpływać takie czynniki jak stosowane oprogramowanie do odtwarzania, formaty plików, stopień wykorzystania systemu oraz dostępne pasmo. Transkodowanie sprzętowe H.265 wymaga instalacji programu CAYIN MediaSign Player z licencją Plus.
** Środowisko testowe: TVS-h674T; TVS-672XT. Przetestowano przy użyciu pliku 4K H.265 60 kl./s. transkodowanego do pliku HD H.264 30 kl./s. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

 

Dzięki technologiom SSD Twoja praca nabierze dynamiki

Skorzystaj z technologii SSD firmy QNAP, aby uzyskać lepszą wydajność NAS. Oto zalecane scenariusze użycia dysków SSD.

image

 

Wolumen NVMe SSD do edycji wideo

Możliwość utworzenia superszybkiego woluminu przy użyciu dysków SSD M.2 NVMe i używania go do pracy nad trwającymi projektami. Zarchiwizowane dane i poprzednie projekty mogą być przechowywane na większych i tańszych dyskach twardych.

 

Pamięć podręczna SSD do maszyn wirtualnych

Konfigurując dyski SSD do akceleracji pamięci podręcznej, można poprawić dostęp losowy, aplikacje wymagające IOPS i ogólną wydajność NAS.

 

Gniazda PCIe Gen 4 z potencjałem na przyszłość

Urządzenie TVS-h674T jest wyposażone w dwa gniazda PCIe Gen 4, co pozwala na dodanie dodatkowych funkcji (takich jak szybka łączność sieciowa), aby sprostać rosnącym obciążeniom i wymaganiom biznesowym.

 

Karta sieciowa 25/10/5 GbE

Możesz uzyskać obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości np. produkcji treści 4K lub wirtualizacji.

image

 

Karty QM2

Dodaje do serwera NAS funkcję łączności M.2 SSD lub 10/2,5 GbE w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności i przepustowości.

image

 

Ekonomiczne zwiększanie pojemności pamięci masowej za pomocą dysków JBOD

Model TVS-h674T obsługuje pojemność pamięci masowej do 110 TB1. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na pamięć masową dostępne są obudowy QNAP JBOD zapewniające łączną pojemność 352 TB.

 

Możliwość rozbudowy przestrzeni dyskowej do

352 TB

image

Uwaga: Obudowy QNAP JBOD mogą być używane wyłącznie jako niezależna pula lub wolumen pamięci masowej i nie mogą być łączone z pulą lub wolumenem dyskowym hosta NAS. Aplikacje NAS można instalować tylko na serwerze NAS pełniącym rolę hosta.

 

Wyjście 4K HDMI™

Model TVS-h674T posiada wyjście monitora HDMI™ , które obsługuje rozdzielczość 4K (4096 x 2160 p) przy częstotliwości 30 Hz, zapewniając ogromne korzyści dla takich zastosowań jak produkcja/edycja wideo lub projektowanie przemysłowe, które wymagają wysokiej rozdzielczości i intensywnego przechowywania, przesyłania i wyświetlania mediów.

image

 

System operacyjny zorientowany na twórców, który obsługuje samonaprawę danych i nie tylko

System operacyjny QuTS hero oparty na ZFS zapewnia elastyczne zarządzanie pamięcią masową, kompleksową ochronę danych i zoptymalizowaną wydajność, aby sprostać wymaganiom kreatywnych profesjonalistów.

image

 

Funkcja samonaprawy danych

W miarę jak pliki stają się coraz większe, a transmisja danych coraz szybsza, wzrasta również ryzyko cichego uszkodzenia danych. System QuTS hero może wykrywać i automatycznie naprawiać uszkodzone dane, zapewniając integralność plików.

 

RAID Z. Zaprojektowany do obsługi ważnych danych

System QuTS hero, oparty na systemie plików ZFS, obsługuje wiele poziomów RAID, w tym RAID Triple Parity i Triple Mirror, które zapewniają wyższy poziom ochrony danych.

 

Zapobieganie jednoczesnemu uszkodzeniu dysku SSD

Okres eksploatacji dysku SSD dla określonego poziomu RAID jest automatycznie i regularnie wykrywany, aby zapobiec jednoczesnej awarii dysków SSD, co poprawia ochronę danych i niezawodność systemu.

 

Współpraca z Twoim ulubionym oprogramowaniem do edycji wideo

Urządzenie TVS-h674T jest kompatybilne z Adobe Premiere, DaVinci Resolve, Final Cut Pro X i iMovie. Na urządzeniu TVS-h674T można również zbudować środowisko edycji współpracy Adobe Premiere Pro Productions lub DaVinci Resolve.

 

image

 

Dodatkowa ochrona Twojej pracy

Firma QNAP ma na uwadze to, że tworzenie kopii zapasowych danych jest zawsze najwyższym priorytetem dla twórców. Wystarczy zaplanować zadania, a serwer NAS wykona resztę.

 

image

Kopia zapasowa

Możliwość tworzenia kopii zapasowych plików NAS w usługach w chmurze, takich jak Google Drive™, Dropbox® i ponad 30 obsługiwanych głównych usług pamięci masowej z aplikacją Hybrid Backup Sync lub MARS (do tworzenia kopii zapasowych w aplikacji Zdjęcia Google). Jako miejsce docelowe kopii zapasowej można także wybrać zdalne serwery lub zewnętrzne urządzenia pamięci masowej.

 

image

Migawki

Podczas gdy kopie zapasowe mogą chronić dane przed przypadkowym usunięciem, modyfikacją lub awarią sprzętu, migawki pomagają chronić je przed atakiem oprogramowania ransomware. Wykonywanie zaplanowanych, lekkich i nieczasochłonnych migawek w celu ochrony zawartości plików NAS.

 

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TVS-h674T integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows®, Mac® i Linux®/UNIX® oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

 

Qsync

Umożliwia udostępnienie wszelkich plików przesłanych do urządzenia TVS-h674T we wszystkich powiązanych urządzeniach, takich jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy.

image

 

Qsirch

Wydajna wyszukiwarka w stylu Google, umożliwiająca szybkie wyszukiwanie określonych obrazów, muzyki, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail według słów kluczowych, koloru i innych warunków wyszukiwania. Obsługuje także aplikację Qfiling, umożliwiając wykonywanie zadań jednorazowych lub automatycznych zadań archiwizacji w oparciu o kryteria wyszukiwania.

image

 

Qfiling

Automatyzacja zarządzania plikami — wszystko, co trzeba zrobić, to skategoryzować pliki i skonfigurować harmonogram. Resztą zajmie się Qfiling. Aplikacja Qfiling umożliwia również inteligentny recykling, który natychmiast przenosi przefiltrowane pliki do Kosza.

image

 

Bezpłatna obsługa systemu exFAT

exFAT to system plików, który obsługuje pliki do 16 EB i jest zoptymalizowany pod kątem pamięci flash (takiej jak karty SD i urządzenia USB), co przyspiesza przesyłanie i udostępnianie dużych plików multimedialnych.

image

 

Korzystaj z aplikacji na telefon

image

Qfile Pro

Możliwość zdalnego dostępu do plików NAS przy użyciu pomocnej aplikacji Qfile Pro, dedykowanej dla serwerów QNAP NAS. Można także łatwo tworzyć kopie zapasowe zdjęć, filmów lub plików z telefonu na TVS-h674T, aby zachować ograniczoną przestrzeń na urządzeniach mobilnych.

 

image

QuMagie

Korzystaj ze swoich zdjęć na serwerze NAS dzięki inteligentnym albumom na zdjęcia i wideo w aplikacji QuMagie, działających w oparciu o sztuczną inteligencję. Model TVS-h674T wyposażony jest w układ graficzny Intel® UHD Graphics, który obsługuje transkodowanie w czasie rzeczywistym*, co zapewnia płynne strumieniowanie wideo.

 

Zbliżona do szybkości sieci LAN szybkość dostępu do chmury umożliwia udostępnianie i synchronizację wielopunktową

HybridMount obsługuje tryb bramy pamięci masowej w chmurze, aby umożliwić dostęp do chmury o niskim opóźnieniu z lokalnym buforowaniem na TVS-h674T. Obsługa głównych dostawców pamięci masowej plików, takich jak Google Drive™ lub Dropbox®, a także pamięci masowej obiektów, takiej jak Amazon S3®. Zespoły pracujące w wielu lokalizacjach mogą uzyskiwać dostęp, synchronizować i udostępniać pliki w chmurze za pomocą HybridMount bez ograniczeń ze strony sieci lokalnej.

 

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TVS-h674T zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, QNAP Authenticator, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

 

image

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki QVPN

Wirtualna sieć prywatna (VPN) umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń w celu uzyskania dostępu do zasobów sieciowych i usług z użyciem sieci publicznej. Sieć QVPN obsługuje tworzenie klienta VPN, korzystanie z modelu TVS-h674T jako serwera VPN oraz usługę WireGuard® VPN z łatwym w obsłudze interfejsem do konfigurowania bezpiecznego połączenia.

 

image

Security Counselor

Portal bezpieczeństwa modelu TVS-h674T, służący do sprawdzania słabych punktów i otrzymywania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

 

image

Malware Remover

Możesz regularnie skanować urządzenie TVS-h674T przy użyciu najnowszych definicji złośliwego oprogramowania. W przypadku wykrycia zainfekowanych plików zostaną one błyskawicznie usunięte w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych zapisanych na serwerze NAS.

 

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TVS-h674T w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 

image

Przyłącz moduły rozszerzające QNAP

Podłącz moduły rozszerzające do TVS-h674T i zarządzaj rozbudową pamięci masowej NAS za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji Storage & Snapshots Manager.

 

image

Montowanie pamięci masowej w chmurze lub na zdalnych serwerach plików

Zamontuj pamięć masową w chmurze lub na zdalnych serwerach plików, aby zwiększyć pojemność TVS-h674T, jednocześnie centralnie zarządzając plikami na serwerze NAS, w pamięci w chmurze i urządzeniach zdalnych.

 

image

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 

image

Możliwość zwiększania pojemności pamięci RAID

Dzięki wymianie dysków o mniejszej pojemności na dyski o większej pojemności podczas pracy, serwer NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 

Kontrola stanu dysków twardych

Dyski twarde są sercem systemu NAS, a zapewnienie ich długoterminowej dobrej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.

 

Skanowanie S.M.A.R.T. i uszkodzonych bloków

Jeśli którakolwiek z wartości S.M.A.R.T. zostanie zgłoszona jako nieprawidłowa lub zostaną wykryte uszkodzone bloki, możesz podjąć wczesne działania i wymienić dyski, zanim nastąpi potencjalna utrata danych.erwerze NAS.

image

 

DA Drive Analyzer

Aplikacja DA Drive Analyzer wykorzystuje opartą na chmurze sztuczną inteligencję ULINK do przewidywania oczekiwanej żywotności dysków, pomagając w planowaniu przyszłych wymian dysków w celu ochrony przed przestojami NAS i utratą danych.

image

 

Seagate® IronWolf™ Health Management

Korzystając z obsługiwanych dysków twardych IronWolf™ lub IronWolf Pro™, poprawia się ogólna niezawodność systemu dzięki zapewnieniu użytkownikom przydatnych opcji prewencyjnych, interwencyjnych i przywracani

image

 

image

Możesz przedłużyć gwarancję na sprzęt do 5 lat

Model TVS-h674T jest objęty 3-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Możesz także wykupić przedłużenie okresu ważności gwarancji do 5 lat.Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Ilość zatok 6 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Wbudowane złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Opcjonalne porty 10GbE,
Wbudowane porty 2.5GbE
Ilość obsługiwanych dysków 6 szt
Rodzaj urządzenia NAS
Wysokość 18.82 cm
Szerokość 26.43 cm
Głębokość 28.08 cm
Waga 6.36 kg
Parametry:
Waga:
6.36 kg
Rodzaj urządzenia:
NAS
Głębokość:
28.08 cm
Szerokość:
26.43 cm
Wysokość:
18.82 cm
Złącza zewnętrzne:
Opcjonalne porty 10GbE, Wbudowane porty 2.5GbE
Ilość zatok:
6 szt
Rodzaj procesora:
x86
Złącza M.2 SSD:
Wbudowane złącza M.2 SSD
Ilość obsługiwanych dysków:
6 szt
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: