QNAP TS-855eU-RP-8G | 8-zatokowy płytki serwer NAS, Intel Atom, 8GB RAM, 2x 2,5GbE RJ-45, RP, RACK

Symbol: TS-855EU-RP-8G
Dostępność: 1 szt.
10867.93
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
 • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
 • InPost Paczkomat® 24/7 0
 • Orlen Paczka 0
 • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
 • Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
 • Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
EAN:
4711103083307

Płytki serwer NAS 2U do montażu w szafie z 8-rdzeniową mocą obliczeniową dla zoptymalizowanej wirtualizacji

Zaprojektowany z myślą o elastycznym wdrażaniu rozwiązań IT i kompleksowych aplikacji wirtualizacyjnych, serwer NAS TS-855eU-RP 2,5GbE może z łatwością zmieścić się w kompaktowym stojaku w biurach lub pomieszczeniach audiowizualnych. Wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Intel® serwer TS-855eU-RP zapewnia doskonałą wydajność i moce obliczeniowe, oferuje szybki dostęp do danych, tworzenie kopii zapasowych/przywracanie, serwer plików i aplikacje do wirtualizacji, a jednocześnie zawiera nadmiarowe zasilacze, zapewniając maksymalny czas bezawaryjnej pracy systemu. Pracujący standardowo z systemem operacyjnym QTS serwer TS-855eU-RP można w zależności od wymagań przełączyć na system operacyjny QuTS hero oparty na systemie plików ZFS. Model TS-855eU-RP będzie dostępny i wspierany przez firmę QNAP przez długi czas (do 2027 r.), więc jest idealny dla firm wymagających wdrażania dopasowanych modeli NAS w projektach długoterminowych.

 

Kompaktowy, oszczędność miejsca

Płytka obudowa montowanego na stelażu serwera NAS TS-855eU-RP (jedynie 297,4 mm) jest idealna do montażu w kompaktowych szafach typu rack lub w miejscach z dużą ilością okablowania.

 

Elastyczna rozbudowa pamięci masowej

Podłącz jednostki JBOD TL-R1620Sep-RP / TL-R1220Sep-RP do TS-855eU-RP aby dodać pojemność do 48 dysków spełniających Twoje potrzeby biznesowe.

 

Dwa łącza 2,5GbE

Oferuje dwa porty 2,5GbE (wstecznie kompatybilne z 1G/100M). Obsługuje port trunking w celu zwiększenia wydajności i odporności na awarie.

 

Możliwość rozbudowy PCIe

Posiada dwa gniazda PCIe Gen 3 do instalacji kart sieciowych 5/10/25GbE, kart QM2 lub kart Fibre Channel.

 

Zoptymalizowana wydajność dysków SSD

Dwa gniazda M.2 PCIe NVMe umożliwiają buforowanie dysków SSD, puli pamięci SSD lub automatycznego poziomowania Qtier™.

 

Maszyny wirtualne i kontenery

Scentralizowana pamięć masowa wirtualizacji i hosting maszyn wirtualnych oraz aplikacji kontenerowych.

 

Płytka obudowa 2U typu rack pozwala zredukować wymagane miejsce do 38%

Montowany na stelażu model TS-855eU-RP w płytkiej obudowie ma głębokość wynoszącą zaledwie 11,7 cala (297,4 mm), co czyni go doskonałym wyborem dla mniejszych szaf, naściennych szaf AV i sieciowych szaf stelażowych. Miejsce uzyskane dzięki zaoszczędzonej na płytkiej obudowie powierzchni można przeznaczyć na okablowanie lub wentylację. Kompaktowa konstrukcja serwera TS-855eU-RP zwiększa elastyczność instalacji, przez co serwer sprawdza się doskonale między innymi w niedużych biurach, pomieszczeniach audio-wideo i systemach monitoringu.

image

 Uwaga:
Możliwość zakupu opcjonalnego zestawu do montażu szynowego RAIL-B02 w celu instalacji modelu TS-855eU-RP w 19-calowym stelażu typu rack, zgodnie ze standardem ANSI/EIA-RS-310-D.

 

Najwyższa 8-rdzeniowa wydajność z pamięcią RAM o pojemności do 64 GB, i Intel® QuickAssist Technology

Zaprojektowany z myślą o dużych obciążeniach w firmach, model TS-855eU-RP zapewnia wyjątkową, 8-rdzeniową wydajność na potrzeby wykonywania wielu zadań jednocześnie. Obsługiwane jest szyfrowanie AES-NI i technologia Intel® QuickAssist Technology (QAT), która odciąża wymagającą pod kątem obliczeniowym kompresję i poprawia wydajność kryptografii IPsec/SSL. Obsługiwana jest pamięć ECC RAM o pojemności do 64 GB, a w zestawie znajdują się redundantne zasilacze, które zapewniają całodobową stabilność systemu. Zapewniając połączenie wysokiej wydajności, niezawodności i pojemności, model TS-855eU-RP stanowi uniwersalne i niedrogie rozwiązanie pamięci masowej do różnorodnych zastosowań, takich jak serwery plików, szybka pamięć masowa/kopia zapasowa/przywracanie danych i wirtualizacja.

image

 

Procesor

8-rdzeniowy procesor Intel® Atom® C5125 2,8 GHz

 

Pamięć

Pamięć DDR4 o pojemności 8 GB (do 64 GB, 2x 32 GB)

 

Uwaga:
Obsługa pamięci RAM ECC (nie można używać jednocześnie z pamięcią RAM inną niż ECC)

 

Wydajność przesyłania danych

image

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska.

Środowisko testowe:
NAS: TS-855eU z kartą QXG-25G2SF-CX6
System operacyjny: QTS 5.0.1
Typ woluminu: 8 x Samsung 860 EVO 1 TB SATA, RAID 5, gruby wolumin
Komputer kliencki: Windows Server 2016 Standard, Intel i7-6700 3,4 GHz, 64 GB pamięci RAM
IOmeter: 16 MB czas narastania 30 s, 3-min czas uruch. sekw., 16 pracowników, 4 oczekujących

 

Niedrogie łącze 2,5GbE spełnia wymogi w zakresie wysokiej przepustowości

Model TS-855eU-RP, wyposażony w dwa porty 2,5GbE RJ45 LAN (wstecznie kompatybilny z 1G/100M), pozwala firmom na łatwe zwiększenie szybkości sieci z 1 Gigabit do 2,5 Gigabit przy użyciu istniejących kabli CAT5e. Obsługa trunkingu portów i przełączania jeszcze bardziej wspiera aplikacje wymagające wyższej przepustowości i niezawodności, takich jak wirtualizacja, przesyłanie dużych plików, szybkie tworzenie kopii zapasowych/odtwarzanie oraz aplikacje działające w czasie rzeczywistym. Firma QNAP oferuje także liczne zarządzane i niezarządzane przełączniki 2,5GbE/10GbE, zapewniając organizacjom wsparcie we wdrażaniu wysokiej szybkości, bezpiecznych i skalowalnych środowisk sieci, nie przekraczając budżetu.

image

 

Gniazda M.2 PCIe na potrzeby buforowania SSD i przyspieszone wykrywanie obrazów, oparte na sztucznej inteligencji

Model TS-855eU, wyposażony w dwa porty 2,5GbE RJ45 LAN (wstecznie kompatybilny z 1G/100M), pozwala firmom na łatwe zwiększenie szybkości sieci z 1 Gigabit do 2,5 Gigabit przy użyciu istniejących kabli CAT5e. Obsługa trunkingu portów i przełączania jeszcze bardziej wspiera aplikacje wymagające wyższej przepustowości i niezawodności, takich jak wirtualizacja, przesyłanie dużych plików, szybkie tworzenie kopii zapasowych/odtwarzanie oraz aplikacje działające w czasie rzeczywistym. Firma QNAP oferuje także liczne zarządzane i niezarządzane przełączniki 2,5GbE/10GbE, zapewniając organizacjom wsparcie we wdrażaniu wysokiej szybkości, bezpiecznych i skalowalnych środowisk sieci, nie przekraczając budżetu.

image

 

Buforowanie SSD

Skonfiguruj buforowanie SSD przy użyciu dysków SSD M.2 i uzyskaj optymalną przepustowość wejścia/wyjścia oraz zmniejszone opóźnienia bez zajmowania jakichkolwiek 3,5-calowych wnęk na dyski.

 

Automatyczne poziomowanie

Technologia Qtier™ wzbogaca model TS-855eU-RP o funkcję automatycznego poziomowania, aby stale optymalizować wydajność pamięci masowej na wszystkich zainstalowanych urządzeniach pamięci masowej.

 

Szybsze rozpoznawanie obrazów dzięki Edge TPU

Akcelerator Coral M.2 z procesorem Edge TPU stanowi niedrogie rozwiązanie na potrzeby wykorzystania przyspieszenia działania w oparciu o sztuczną inteligencję w celu szybszego rozpoznawania obrazu w aplikacjach NAS.

 

Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

Model TS-855eU-RP jest wyposażony w dwa gniazda PCIe Gen 3 x4, umożliwiając instalowanie z różnych kart rozszerzeń na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.

 

image

Karta sieciowa 5/10/25GbE

Zapewniają obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości (wirtualizacji, transmisji ogromnych ilości danych i szybkie tworzenie kopii zapasowych/przywracanie danych).

 

image

Karta QM2

Dodaj do serwera TS-855eU-RP dyski SSD M.2 lub łączność 2,5GbE/10GbE w celu uzyskania zoptymalizowanej wydajności i przepustowości.

 

image

Karty rozszerzeń pamięci masowej SAS/SATA

Połącz model TS-855eU-RP z jednostkami rozbudowy SAS 12 Gb/s lub SATA 6 Gb/s na potrzeby uzyskania pojemności pamięci masowej na poziomie petabajtów.

 

Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia SAN (Fibre Channel Storage Area Networks) są często kosztowne. Instalując w modelu TS-855eU-RP dwuportowe karty rozszerzeń 16 Gb Fibre Channel firmy QNAP, można uzyskać bardziej ekonomiczne opcje, aby móc dodać NAS do środowiska SAN. Skonfiguruj docelowe połączenie Fibre Channel za pomocą aplikacji iSCSI & Fibre Channel. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia danych.

image

 

Proste tworzenie kopii zapasowych

Znakomite parametry sprzętowe w połączeniu z technologią tworzenia kopii zapasowych typu all-in-one przyspieszają operacje archiwizacji i przywracania.

 

Kopie zapasowe zawartości komputerów PC i Mac

Aplikacja Qsync pozwala synchronizować pliki z komputera z serwerem NAS. TS-855eU-RP obsługuje również Time Machine dla komputerów Mac.

image

 

Kopie zapasowe maszyn wirtualnych bez licencji

Tworzenie kopii zapasowych wielu maszyn wirtualnych VMware® i Hyper-V™ przez Hyper Data Protector.

image

 

Kopie zapasowe serwerów plików

Obsługa różnych protokołów, takich jak Rsync, FTP i CIFS do tworzenia kopii zapasowych różnych serwerów plików.

image

 

Biznesowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych SaaS

Boxafe umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych danych kont biznesowych Google™ Workspace i Microsoft 365®.

image

 

Kopie zapasowe Zdjęć Google i WordPress

Unikalna usługa MARS umożliwia tworzenie kopii zapasowych baz danych oraz plików Zdjęć Google i WordPress na serwerze NAS.

image

 

Tworzenie kopii zapasowych danych z jednego serwera NAS na innym

 Narzędzie Hybrid Backup Sync umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z lokalnego serwera NAS na innym zdalnym serwerze NAS. Możliwa jest także deduplikacja kopii zapasowej przy użyciu QuDedup w celu zaoszczędzenia czasu i miejsca w pamięci.

image

 

Tworzenie kopii zapasowych danych z serwera NAS w chmurze

Narzędzie Hybrid Backup Sync obsługuje popularne usługi chmury publicznej, umożliwiając tworzenie kopii zapasowych i synchronizowanie danych z serwera NAS w chmurze.

image

 

Brama pamięci masowej w chmurze

Chmura VJBOD łączy pamięć masową obiektów w chmurze (Bucket) i tworzy kopię zapasową danych z serwera NAS w chmurze.

image

 

Kopie zapasowe migawek NAS

Replikacja migawek pozwala tworzyć kopie zapasowe migawek NAS na innym serwerze NAS i w razie potrzeby przywracać z nich dane.

image

 

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

Urządzenie TS-855eU-RP obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

image

 

Migawki woluminów i jednostek LU

Rób migawki w kilka sekund i przywracaj cały wolumin/jednostkę LUN do określonego punktu w czasie, aby zapobiec utracie ważnych danych.

 

Natychmiastowe przywracanie migawe

Zawartość migawek można szybko przywracać na lokalny serwer NAS, można także przywracać tylko wybrane foldery i pliki na lokalny lub zdalny serwer NAS bądź do przestrzeni w chmurze. Możesz także wygodnie przeglądać i przywracać migawki po stronie klienta.

 

Utwórz migawki

Popraw ochronę danych, tworząc kopie zapasowe migawek! Replikuj migawki woluminów/jednostek LUN w urządzeniu TS-855eU-RP na zdalny serwer (Snapshot Replica), kopiując tylko wprowadzone zmiany. Ta funkcja może pomóc w oszczędzaniu czasu i przepustowości. Można ją uruchamiać ręcznie lub zgodnie z harmonogramem.

 

Niezawodna pamięć masowa o wysokiej wydajności do zastosowań wirtualizacyjnych

Urządzenie TS-855eU-RP obsługuje blokową jednostkę iSCSI LUN jako niezawodne, wydajne i niedrogie rozwiązanie pamięci masowej dla popularnych środowisk wirtualizacji. Obsługuje VMware® VAAI i Microsoft® ODX w celu zwiększenia wydajności poprzez odciążenie odpowiednio serwera ESXi i Hyper-V.

image

 

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-855eU-RP możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając tworzenie sieci.

 

image

Virtualization Station

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX®, Android™ i QuTScloud oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Jedno urządzenie NAS umożliwia firmom uruchomienie zwirtualizowanych aplikacji serwerowych bez konieczności korzystania z dodatkowych serwerów fizycznych.

 

image

Container Station

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji kontenerów Docker®, LXD i Kata, pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj/eksportuj kontenery oraz utwórz obszerne mikroserwisy.

 

image

Linux Station

Służy do uruchamiania aplikacji systemu Linux® (m.in. aplikacji z Software Center) bezpośrednio na serwerze NAS i zdalny dostęp do pulpitu Linux® z przeglądarki internetowej. Platforma Linux® o otwartym kodzie źródłowym jest również idealna do tworzenia Internetu rzeczy.

 

image

Wirtualizacja zgodnie z SR-IOV

Instalując w urządzeniu TS-855eU-RP kartę PCIe SmartNIC zgodną ze specyfikacją SR-IOV (ang. Single Root I/O Virtualization) można przydzielić zasoby przepustowości z fizycznej karty sieciowej bezpośrednio do maszyn wirtualnych.

 

image

Wirtualny NAS QuTScloud

QuTScloud to wirtualne urządzenie oparte na systemie operacyjnym QTS. Przedsiębiorstwa mogą szybko uruchomić QuTScloud w środowiskach wirtualnych, w tym Linux® KVM, Microsoft® Hyper-V i VMware ESXi™, aby uzyskać zaawansowane funkcje NAS bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu NAS.

 

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TS-855eU-RP zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, QNAP Authenticator, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

 

image

myQNAPcloud zapewnia bezpieczny zdalny dostęp

Oprogramowanie myQNAPcloud umożliwia wygodne połączenie z urządzeniem TS-855eU-RP przez Internet bez żadnych skomplikowanych ustawień DDNS. Aby zapewnić bezpieczeństwo usługi zdalnego dostępu, oprogramowania myQNAPcloud korzysta z 2048-bitowch kluczy certyfikatów SSL

 

image

Uproszczone ustawienia uprawnień

Urządzenie TS-855eU-RP obsługuje kompleksowe ustawienia praw dostępu do folderów współdzielonych, Azure Active Directory Domain Services (Azure AD DS), LDAP i Windows ACL, ułatwiając personelowi IT efektywne zarządzanie kontami użytkowników i prawami dostępu do wielu systemów NAS.

 

 

image

Ochrona QuFirewall

Obsługuje protokół IPv6, listy dostępu zapory i filtrowanie GeoIP w celu ograniczenia dostępu w zależności od lokalizacji geograficznej, aby zwiększyć bezpieczeństwo sieci NAS.

 

image

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki QVPN

Wirtualna sieć prywatna (VPN) umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń w celu uzyskania dostępu do zasobów sieciowych i usług z użyciem sieci publicznej. Sieć QVPN obsługuje tworzenie klienta VPN, korzystanie z modelu TS-855eU-RP jako serwera VPN oraz usługę WireGuard® VPN z łatwym w obsłudze interfejsem do konfigurowania bezpiecznego połączenia.

 

image

QuWAN SD-WAN

Aby ułatwić cyfrową transformację, rozbudowę wielostanowiskową i pracę zdalną, QuWAN SD-WAN pomaga utworzyć automatyczną wielostanowiskową sieć VPN typu mesh. Oferuje szyfrowanie IPsec i zarządzanie zorientowane na chmurę, umożliwiając przygotowanie bezpiecznej sieci wielostanowiskowej z uwzględnieniem platformy QNAP NAS i VMware ESXi.

 

image

Security Counselor

Portal bezpieczeństwa modelu TS-855eU-RP, służący do sprawdzania słabych punktów i otrzymywania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

 

image

Malware Remover

Możesz regularnie skanować urządzenie TS-855eU-RP przy użyciu najnowszych definicji złośliwego oprogramowania. W przypadku wykrycia zainfekowanych plików zostaną one błyskawicznie usunięte w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych zapisanych na serwerze NAS.

 

image

Dostęp zdalny TeamViewer

Aplikacja TeamViewer umożliwia zdalne zarządzanie i łączność z wieloma urządzeniami NAS z komputerów z systemem Windows® z niezrównanym poziomem bezpieczeństwa, jednocześnie zwiększając wydajność IT i produktywność użytkowników końcowych.

 

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TS-855eU-RP integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows®, Mac® i Linux®/UNIX® oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

 

image

File Station

Zarządzanie, dostęp i udostępnianie wszystkich plików w TS-855eU-RP oraz przeglądanie plików migawek — wszystko z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz także łatwo zamontować zdalne foldery NAS i magazyny w chmurze.

 

image

Qsync

Umożliwia udostępnienie wszelkich plików przesłanych do urządzenia TS-855eU-RP we wszystkich powiązanych urządzeniach, takich jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy.

 

image

Qsirch

Wydajna wyszukiwarka w stylu Google, umożliwiająca szybkie wyszukiwanie określonych obrazów, muzyki, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail według słów kluczowych, koloru i innych warunków wyszukiwania. Obsługuje także aplikację Qfiling, umożliwiając wykonywanie zadań jednorazowych lub automatycznych zadań archiwizacji w oparciu o kryteria wyszukiwania.

 

image

Qfiling

Automatyzacja zarządzania plikami — wszystko, co trzeba zrobić, to skategoryzować pliki i skonfigurować harmonogram. Resztą zajmie się Qfiling. Aplikacja Qfiling umożliwia również inteligentny recykling, który natychmiast przenosi przefiltrowane pliki do Kosza.

 

Serwer do monitoringu w płytkiej obudowie - idealne rozwiązanie dla fabryk

Nieduża głębokość modelu TS-855eU-RP jest odpowiednia do szaf do montażu na ścianie lub pomieszczeń IT o ograniczonej przestrzeni, umożliwiając liniom produkcyjnym maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Przedsiębiorstwa mogą korzystać z urządzenia TS-855eU-RP jako uniwersalnego systemu NAS do nadzoru, zaprojektowanego ze znakomitą wydajnością sprzętu i zintegrowanym oprogramowaniem do nadzoru QNAP, a także czerpać korzyści z jego dużej pojemności, świetnej rozszerzalności i wysokiej wydajności transmisji do zbudowania najbardziej opłacalnego i niezawodnego systemu nadzoru w zakładach produkcyjnych i fabrykach.

image

 

Inteligentny monitoring zapewniający całodobową ochronę

QVR Elite to oparte na subskrypcji rozwiązanie do inteligentnego monitoringu firmy QNAP, pozwalające na łatwe tworzenie systemu monitoringu przy niższych kosztach posiadania i większych możliwościach rozbudowy. Nagrania są zapisywane w formie plików MP4, umożliwiając ich odtwarzanie na niemal każdym urządzeniu. Aplikacja QVR Elite obejmuje także rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji QNAP, pozwalając przy użyciu QNAP NAS na stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania twarzy na potrzeby handlu detalicznego i systemy dostępu do drzwi. Możesz wydzielić na urządzeniu TS-855eU-RP dedykowane, niezależne miejsce do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego oraz korzystać z zalet uproszczonego zarządzania kamerami, alokacji miejsca w pamięci masowej, przeglądania na żywo obrazów z kamery oraz odtwarzania.

image

 

Bezpłatne wbudowane kanały

2 bezpłatne kanały kamer IP

 

Łączna liczba kanałów

Skalowalnie poprzez opcjonalne licencje

 

Format wideo

MP4

 

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna i QVR Pro Client

 

Pamięć masowa z możliwością rozbudowy

Moduły rozszerzające NAS

 

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-855eU-RP w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 

image

Przyłącz moduły rozszerzające QNAP

Podłącz moduły rozszerzające do TS-855eU-RP i zarządzaj rozbudową pamięci masowej NAS za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji Storage & Snapshots Manager.

 

image

Montowanie pamięci masowej w chmurze lub na zdalnych serwerach plików

Zamontuj pamięć masową w chmurze lub na zdalnych serwerach plików, aby zwiększyć pojemność TS-855eU-RP, jednocześnie centralnie zarządzając plikami na serwerze NAS, w pamięci w chmurze i urządzeniach zdalnych.

 

image

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 

image

Możliwość zwiększania pojemności pamięci RAID

Dzięki wymianie dysków o mniejszej pojemności na dyski o większej pojemności podczas pracy, serwer NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-855eU-RP oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!

 

image

QuObjects

Uruchom wysokowydajne środowisko programistyczne zgodne z S3 na urządzeniu TS-855eU-RP, aby uprościć przepływy pracy związane z tworzeniem usług od testowania po produkcję. Możesz także przenieść zimne dane z chmury do lokalnych magazynów QuObjects, aby obniżyć koszty przechowywania w chmurze.

 

image

Centrum powiadomień

Konsoliduje wszystkie zdarzenia, alerty i powiadomienia w systemie w celu zapewnienia sprawnego i łatwego zarządzania NAS, oferując użytkownikowi nieustanny dostęp do aktualnych informacji o stanie NAS.

 

image

QuFTP

Urządzenie TS-855eU-RP może działać jako serwer FTP z szyfrowaniem SSL/TLS, kontrolą przepustowości QoS i ustawieniami uprawnień w celu wydajnego i bezpiecznego przesyłania dużych ilości danych. Obsługiwany jest również klient FTP.

 

Kontrola stanu dysków twardych

Dyski twarde są sercem systemu NAS, a zapewnienie ich długoterminowej dobrej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.

 

image

Skanowanie S.M.A.R.T. i uszkodzonych bloków

Jeśli którakolwiek z wartości S.M.A.R.T. zostanie zgłoszona jako nieprawidłowa lub zostaną wykryte uszkodzone bloki, możesz podjąć wczesne działania i wymienić dyski, zanim nastąpi potencjalna utrata danych.

 

image

DA Drive Analyzer

Aplikacja DA Drive Analyzer wykorzystuje opartą na chmurze sztuczną inteligencję ULINK do przewidywania oczekiwanej żywotności dysków, pomagając w planowaniu przyszłych wymian dysków w celu ochrony przed przestojami NAS i utratą danych

 

image

Seagate® IronWolf™ Health Management

Korzystając z obsługiwanych dysków twardych IronWolf™ lub IronWolf Pro™, poprawia się ogólna niezawodność systemu dzięki zapewnieniu użytkownikom przydatnych opcji prewencyjnych, interwencyjnych i przywracania.

 

Aby uzyskać optymalną integralność danych i niezawodność, przejdź na system operacyjny QuTS hero

Model TS-855eU-RP obsługuje także QuTS hero - system operacyjny NAS firmy QNAP oparty na systemie plików ZFS. Zapewniając kompleksową integralność danych, redukcję (liniowa deduplikacja danych, kompresja i kompakcja) oraz wiele innych funkcji, QuTS hero wykorzystuje dodatkowe zasoby systemowe, aby zapewnić optymalne środowisko do ochrony danych biznesowych.

 

QTS

Nadaje się do zadań synchronizacji plików między zespołami i hybrydowych aplikacji pamięci masowej HDD-SSD

 

QuTS hero

Wyposażony w wysoce niezawodną ochronę danych i redukcję danych oraz zoptymalizowany pod kątem aplikacji opartych na dyskach SSD

 

image

 

 • QTS i QuTS hero korzystają z różnych systemów plików. Przed przejściem z systemu QTS na system QuTS hero należy usunąć wszystkie dyski z TS-855eU-RP.
 • System QuTS hero wymaga od serwera NAS co najmniej 8 GB pamięci.
 • Liniowa deduplikacja danych wymaga od serwera NAS pamięci o pojemności co najmniej 16 GB (aby uzyskać optymalną wydajność zalecane jest co najmniej 32 GB pamięci).
 • Zaleca się utworzenie SSD RAID z co najmniej dwoma dyskami SSD, aby dysk systemu QuTS hero uzyskał optymalną wydajność. Należy pamiętać, że funkcja wymiany dysków M.2 SSD podczas pracy jest obsługiwana tylko w gniazdach M.2 SSD na kartach PCIe (np. QM2). Gniazda dysków M.2 SSD wbudowane w NAS nie obsługują funkcji wymiany dysków podczas pracy.

 

image

Możesz przedłużyć gwarancję na sprzęt do 5 lat

Model TS-855eU-RP jest objęty 3-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Możesz także wykupić przedłużenie okresu ważności gwarancji do 5 lat.Gwarancja: Producenta (36m)

Specyfikacja
Zasilanie redundantne tak
Ilość zatok 8 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Opcjonalne porty 10GbE,
Wbudowane porty 2.5GbE
Ilość obsługiwanych dysków 8 szt
Rodzaj urządzenia NAS
Wysokość 8.86 cm
Szerokość 43.2 cm
Głębokość 29.74 cm
Waga 8.15 kg
Parametry:
Waga:
8.15 kg
Rodzaj urządzenia:
NAS
Głębokość:
29.74 cm
Szerokość:
43.2 cm
Wysokość:
8.86 cm
Złącza zewnętrzne:
Opcjonalne porty 10GbE, Wbudowane porty 2.5GbE
Zasilanie redundantne:
tak
Ilość zatok:
8 szt
Rodzaj procesora:
x86
Złącza M.2 SSD:
Opcjonalne złącza M.2 SSD
Ilość obsługiwanych dysków:
8 szt
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: