• Dron DJI Matrice 350 RTK + DJI Care 2 lata

Symbol: 050989
45599.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska - przedpłata 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
Dostępność 5 szt.

image

Fully Powered to Forge Ahead

Zmodernizowany flagowiec DJI Matrice 350 RTK wyznacza nowe standardy w dronach przemysłowych. Oferując całkowicie nowy system transmisji wideo i sterowania, bardziej wydajny system akumulatorów i jeszcze bardziej wszechstronne funkcje bezpieczeństwa, a także spory udźwig i możliwości rozbudowy.

Wysoka wydajność i efektywność lotu

Wytrzymała konstrukcja Matrice 350 RTK charakteryzuje się wydajnym układem napędowym, zwiększonym stopniem ochrony IP i doskonałymi osiągami w locie, dzięki czemu bez trudu radzi sobie z różnymi wyzwaniami.

Stabilność transmisji dzięki nowemu systemowi łączności

Matrice 350 RTK wykorzystuje technologię DJI O3 Enterprise Transmission, która obsługuje trójkanałowe strumieniowanie na żywo w rozdzielczości 1080p HD[5] o maksymalnym zasięgu transmisji wynoszącym 20 km[6]. Zarówno dron, jak i aparatura zdalnego sterowania posiadają czteroantenowy system nadawczo-odbiorczy, który inteligentnie przydziela dwie optymalne anteny do transmisji sygnałów, podczas gdy cztery anteny odbierają sygnały jednocześnie. W ten sposób znacznie poprawiono możliwości przeciwdziałania zakłóceniom i zoptymalizowano stabilność transmisji.

image

Nowe możliwości w zakresie sterowania

Wyposażony w 7-calowy ekran o wysokiej jasności, DJI RC Plus obsługuje tryb Dual Operator i jest wyposażony w akumulator zewnętrzny WB37, który zapewnia czas pracy do sześciu godzin, aby sprostać różnym potrzebom operacyjnym.

Stworzony do pracy w trudnych warunkach

Dzięki klasie szczelności IP54, [2] DJI RC Plus jest pyłoszczelny i wodoodporny, dzięki czemu działa niezawodnie w niekorzystnych warunkach pogodowych. Temperatura pracy wynosi od -20° do 50° C, umożliwiając całodobową eksploatację nawet w bardzo gorącym lub zimnym otoczeniu.

image

Wydajne i niezawodne sterowanie

Z przodu, z tyłu i na górze aparatury zdalnego sterowania znajduje się kilka przycisków i pokręteł umożliwiających szybką obsługę. Funkcje przycisków można dostosować do przyzwyczajeń użytkownika, zapewniając intuicyjną i elastyczną obsługę.

image

DJI Pilot 2

Aplikacja DJI Pilot 2 została dodatkowo zoptymalizowana, aby wyraźnie prezentować typ misji i status lotu. Łatwe i płynne sterowanie dronem i ładunkami użytkowymi zapewnia bardziej wydajną pracę.

image

Ulepszony system zasilania

Matrice 350 RTK obsługuje nowy typ akumulatorów TB65, który umożliwia ich wymianę bez wyłączania zasilania. Akumulator zapewnia do 400 cykli ładowania i rozładowywania [3], wpływając na obniżenie kosztów pojedynczego lotu.

image

Inteligentna stacja ładowania nowej generacji

Nowa stacja ładowania BS65 to kompleksowe rozwiązanie do ładowania, przechowywania i transportu akumulatorów. W trybie Storage akumulator naładuje się lub rozładuje do poziomu 50%, co jest dobrym rozwiązaniem do długotrwałego przechowywania. W trybie gotowości do lotu można szybko naładować kilka zestawów akumulatorów do 90%, aby rozpocząć pracę w dowolnym momencie i wydłużyć żywotność akumulatora. Gdy stacja ładowania jest podłączona do aparatury DJI RC Plus, aplikacja DJI Pilot 2 wyświetli poziom naładowania akumulatorów i informacje o ich parametrach. Ponadto można ustawić liczbę dni samorozładowania, zaktualizować oprogramowanie układowe, wyeksportować logi i uzyskać dostęp do funkcji za pomocą jednego dotknięcia palcem.

image

Zwiększone bezpieczeństwo

Matrice 350 RTK wyposażono w nową funkcję wykrywania blokady ramion, aby uniknąć ryzyka złożenia ramion podczas lotu. 

image

Kamera FPV z trybem nocnym

Dzięki doskonałym możliwościom widzenia w nocy, kamera FPV może wyraźnie prezentować otoczenie i przeszkody podczas lotu w nocy. Działa w połączeniu z funkcją PinPoint, aby zapewnić lepszą orientację w terenie.

6-kierunkowe wykrywanie i pozycjonowanie

Matrice 350 RTK został wyposażony w sześciokierunkowy binokularny system wizyjny i system wykrywania w podczerwieni, zapewniający sześciokierunkową zdolność wykrywania przeszkód i pozycjonowania, zapewniając wszechstronną ochronę podczas lotu. [7]

Radar CSM [8]

Po zainstalowaniu opcjonalnego radaru CSM, Matrice 350 RTK może wykrywać niewielkie przeszkody jak linie wysokiego napięcia i omijać je na czas. [9] Efektywny zasięg wykrywania wynosi do 30 m, [10] co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo lotu.

image

Wielowarstwowa technologia redundancji

Zarówno dron, jak i system czujników Matrice 350 RTK mają redundantną konstrukcję, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo lotu, umożliwiając pewniejsze radzenie sobie w trudnych warunkach operacyjnych.

image

Zaawansowane ładunki użytkowe [8]

Matrice 350 RTK jest kompatybilny z ładunkami użytkowymi Matrice 300 RTK i tak samo jak u poprzednika, umożliwia korzystanie z pojedynczego gimbala skierowanego zainstalowanego na dole, podwójnego gimbala na dole [11] i pojedynczego gimbala zainstalowanego na górze [11] oraz posiada otwarty interfejs E-Port. Przy maksymalnym udźwigu wynoszącym 2,7 kg, dron może przenosić do trzech ładunków użytkowych jednocześnie, spełniając potrzeby różnych scenariuszy operacyjnych, takich jak bezpieczeństwo publiczne, inspekcje i mapowanie.

image

Wysoka precyzja mapowania

Matrice 350 RTK obsługuje misje Waypoint, Mapping, Oblique i Linear Flight. Użytkownik może użyć funkcji Terrain Follow [12] lub Smart Oblique [13] w celu wydajnego gromadzenia danych. W połączeniu z aplikacją DJI Terra można szybko uzyskać cyfrowe wyniki 2D i 3D, pozwalające na precyzyjne i wydajne odwzorowanie terenu.

Koordynacja powietrze-ziemia

Dzięki funkcjom takim jak high precision PinPoint i real-time mapping w chmurze, [14] Matrice 350 RTK może zapewnić łączność między powietrzem, ziemią i chmurą. Po zakończeniu zbierania obrazów przez drona, DJI FlightHub 2 może szybko modelować miejsce operacji i przesyłać informacje o poleceniach do drona i operatorów naziemnych. Zarówno ara zdalnego sterowania, jak i platforma FlightHub 2 obsługują funkcje nanoszenia punktów, linii i powierzchni oraz przesyłania danych w czasie rzeczywistym, a także mogą współpracować z dronem w celu transmitowania widoku operacji w czasie rzeczywistym, pokonując bariery komunikacyjne we współpracy powietrze-ziemia.

Zautomatyzowane i precyzyjne inspekcje

Dzięki funkcji Live Mission Recording, Matrice 350 RTK może generować i przechowywać pliki trasy lotu, które mogą być wykorzystane w dowolnym momencie do przeprowadzenia zautomatyzowanej operacji i sprawić, że powtarzające się inspekcje nie będą już czasochłonne ani pracochłonne. Podczas korzystania z AI Spot-Check [15] Matrice 350 RTK obsługuje automatyczne kadrowanie i ręczną edycję obszarów, aby poprawić dokładność powtarzanych zdjęć i jakość operacji inspekcji.

 

Zawartość zestawu:

  • dron Matrice 350 RTK
  • 2 letnia ochrona DJI Care Enterprise (auto-aktywacja)
  • aparatura sterująca DJI RC Plus
  • akumulator WB37
  • 1x para śmigieł 2110s
  • 2x noga podwozia
  • 4x zapasowe wibroizolatory gimbala
  • walizka transportowa na 4 kółkach
  • zestaw zaślepek portów
  • zestaw śrub i kluczy
DRON  
Wymiary Rozłożony, bez śmigieł, 810x670x430 mm (Długość x Szerokość x Wysokość)
Złożony, ze śmigłami, 430x420x430 mm (Długość x Szerokość x Wysokość)
Przekątna 895 mm
Masa (z jednym gimbalem na dole) Około 3.77 kg (bez akumulatorów)
Około 6.47 kg (z dwoma akumulatorami TB65)
Maksymalny udźwig pojedynczego wibroizolatora 960 g
Maksymalna masa startowa 9.2 kg
Częstotliwość pracy 2.4000-2.4835 GHz
CE: 5.170-5.250 GHz
Moc sygnału (EIRP) 2.4000-2.4835 GHz:

< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.150-5.250 GHz (CE: 5.170-5.250 GHz):< 23 dBm (CE) 5.725-5.850 GHz:< 14 dBm (CE)
Dokładność zawisu (Tryb P- z GPS) Pionowo:
±0.1 m (Z systemem wizyjnym)
±0.5 m (GPS włączony)
±0.1 m (RTK włączony)
Poziomo:
±0.3 m (Z systemem wizyjnym)
±1.5 m (GPS włączony)
±0.1 m (RTK włączony)
Dokładność pozycjonowania RTK Z włączonym i ustanowionym sygnałem RTK
1 cm+1 ppm (poziomo)
1.5 cm + 1 ppm (pionowo)
Maksymalna prędkość kątowa Oś pitch: 300°/s,
Oś yaw: 100°/s
Maksymalny kąt nachylenia 30° (Tryb- N, Przedni system wizyjny włączony: 25°)
Maksymalna prędkość wznoszenia 6 m/s
Maksymalna prędkość opadania (pionowa) 5 m/s
Maksymalna prędkość opadania (w przechyle) 7 m/s
Maksymalna prędkość 23 m/s
Maksymalny pułap (m n.p.m.) 5000 m (ze śmigłami 2110s, przy masie startowej ≤ 7.4kg)
7000 m (ze śmigłami 2112, przy masie startowej ≤ 7.2 kg)
Odporność na wiatr 12 m/s
Maksymalny czas lotu 55 minut (Zmierzono za pomocą Matrice 350 RTK lecącego z prędkością około 8 m/s bez ładunku użytkowego w bezwietrznym otoczeniu, aż poziom naładowania baterii osiągnął 0%. Dane służą wyłącznie jako odniesienie. Rzeczywisty czas użytkowania może się różnić w zależności od trybu lotu, akcesoriów i środowiska. Należy zwracać uwagę na przypomnienia w aplikacji)
Wspierane kamery DJI Zenmuse H20, Zenmuse H20T, Zenmuse H20N, Zenmuse P1, Zenmuse L1
Wspierane konfiguracji gimbali Pojedynczy gimbal na dole, Podwójny gimbal na dole, Pojedynczy gimbal na górze + pojedynczy gimbal na górze
Stopień ochrony IP55
GNSS GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo
Temperatura robocza -20°C do 50°C
APARATURA  
Ekran Ekran dotykowy LCD 7,02 cala;
rozdzielczość: 1920×1200;
maksymalna jasność: 1200 nitów
Masa Około 1.25 kg (bez akumulatora WB37)
Około 1.42 kg (z akumulatorem WB37)
GNSS GPS + Galileo + BeiDou
Wbudowany akumulator Typ: Li-ion (6500 mAh@7.2 V)
Typ ładowania: Użyj stacji ładowania BS65 lub szybkiej ładowarki USB-C o maksymalnej mocy 65 W (maksymalne napięcie 20 V)
Czas ładowania: 2 godziny
Układ chemiczny: LiNiCoAlO2
Zewnętrzny akumulator WB37 Pojemność: 4920 mAh
Napięcie: 7,6 V
Typ: Li-ion
Energia: 37,39 Wh
Układ chemiczny: LiCoO2
Stopień ochrony IP54
Czas pracy Wbudowany akumulator: około 3.3 godziny
Wbudowany akumulator + akumulator zewnętrzny: ok. 6 godzin
Temperatura pracy -20° do 50° C
Częstotliwości pracy 2.4000-2.4835 GHz
5.725-5.850 GHz
Moc sygnału (EIRP)

2.4000-2.4835 GHz:
< 20 dBm (CE/SRRC/MIC)

5.725-5.850 GHz:
< 14 dBm (CE)
< 23 dBm (SRRC)

Akumulator wymienny Nazwa: WB 37
Pojemność: 4920 mAh
Napięcie: 7.6V
Ogniwo: LiPo
Moc: 37.39Wh
Czas ładowania (używając stacji ładującej BS60:
70 minut (15°C do 45°C)
130 minut (0°C do 15°C)
Protokół Wi-Fi Wi-Fi 6
Częstotliwość pracy Wi-Fi 2.4000-2.4835 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz
Protokół Bluetooth  Bluetooth 5.1
Częstotliwość pracy Bluetooth 2.4000-2.4835 GHz
TRANSMISJA WIDEO  
System transmisji wideo DJI O3  Transmission
Antena 4 anteny do transmisji wideo, 2T4R
Maksymalna odległość transmisji (bez przeszkód i zakłóceń) CE/SRRC/MIC: 8 km
Maksymalna odległość transmisji (z przeszkodami) Niewielkie zakłócenia i przeszkody w postaci budynków: ok. 0-0,5 km
Niewielkie zakłócenia i przeszkody w postaci drzew: ok. 0,5-3 km
Silne zakłócenia i brak przeszkód: krajobraz miejski, ok. 1,5-3 km
Średnie zakłócenia i brak przeszkód: krajobraz podmiejski, ok. 3-9 km
Niewielkie zakłócenia i brak przeszkód: przedmieścia/wybrzeże, ok. 9-20 km

Zmierzono zgodnie z przepisami FCC w środowisku bez przeszkód i typowych zakłóceń na wysokości lotu około 120 m. Dane mają charakter poglądowy. Rzeczywista odległość transmisji może się różnić w zależności od przeszkód i zakłóceń w otoczeniu. Należy zwracać uwagę na przypomnienia w aplikacji.
SYSTEM WIZYJNY  
Zasięg wykrywania przeszkód Do przodu/do tyłu/w lewo/w prawo: 0,7-40 m
W górę/w dół: 0,6-30 m
FOV Do przodu/do tyłu/w dół: 65° (poziomo), 50° (pionowo)
W lewo/w prawo/w górę: 75° (poziomo), 60° (pionowo)
Warunki pracy Powierzchnie z wyraźnymi wzorami i odpowiednim oświetleniem (luksy > 15)
SYSTEM CZUJNIKÓW ToF NA PODCZERWIEŃ  
Zasięg wykrywania przeszkód 0.1-8m
Pole widzenia (FOV) 30° (±15°)
Warunki pracy duże, rozpraszające, odbijające powierzchnie (współczynnik odbicia > 10%)
GÓRNE I DOLNE OŚWIETLENIE POMOCNICZE  
Efektywna odległość oświetlenia 5 m
Typ oświetlenia 60 Hz, stałe światło
KAMERA FPV  
Rozdzielczość 1080p
Pole widzenia (FOV) 142º
Liczba klatek na sekundę 30 fps
INTELIGENTNY AKUMULATOR  
Nazwa TB65
Pojemność 5880 mAh
Napięcie 44.76 V
Typ ogniwa Li-ion
Energia 263.2 Wh
Masa około 1.35 kg
Temperatura pracy -20°C do 50°C
Temperatura przechowywania 22°C do 33°C
Temperatura ładowania -20°C do 40°C (Przy temperaturze niższej od 5°C, Funkcja podgrzewania włączy się automatycznie. Ładowanie akumulatora w niskich temperaturach może wpłynąć na ich żywotność. Zaleca się ładowanie w temperaturze od 15° do 35° C)
Czas ładowania Przy zasilaniu 220 V pełne naładowanie dwóch inteligentnych akumulatorów TB65 trwa około 60 minut, a naładowanie ich od 20% do 90% - około 30 minut.
STACJA ŁADUJĄCA  
Wymiary 580×358×254 mm
Masa netto 8.98 kg
Kompatybilność Akumulator TB65
Akumulator WB37
Napięcie wejściowe 220-240 VAC, 50-60 Hz
Maksymalna moc wejściowa 1070W
Moc wyjściowa 210-240 V: 992 W
Temperatura pracy -20°C do 40°C
Kategoria Drony
Model Matrice
Net weight 12300
Box length 78,50
Box width 35,50
Box height 54,50
Gross weight 15500
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie