DJI Terra Pro dożywotnia (1 urządzenie)

Symbol: 019897
Dostępność: 2 szt.
20199.00
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
 • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
 • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
 • InPost Paczkomat® 24/7 0
 • Orlen Paczka 0
 • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
 • Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
 • Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
EAN:
6941565922427

DJI Terra - wykorzystaj potencjał świata do tworzenia cyfrowych zasobów

Uchwyć, przeanalizuj i zwizualizuj swoje środowisko dzięki DJI Terra - łatwemu w użyciu oprogramowaniu do mapowania, które zostało stworzone, aby pomóc profesjonalistom z branży przekształcić rzeczywiste scenariusze w cyfrowe zasoby.

1

Wiele zastosowań

Oprogramowanie DJI Terra sprawdzi się w wielu profesjonalnych zastosowaniach:

 • Budownictwo - zbieraj, mierz i analizuj dane z najwyższą dokładnością w różnych projektach.
 • Infrastruktura - łatwe przeprowadzanie szczegółowych kontroli złożonych obiektów i struktur.
 • Energetyka - bezpieczna kontrola pionowych elementów i konstrukcji, ze specjalnymi optymalizacjami dla linii energetycznych.
 • Bezpieczeństwo publiczne - minimalizuj czas potrzebny na zebranie najważniejszych informacji na miejscu zdarzenia.
 • Rolnictwo - szczegółowa wiedza na temat pola pozwoli Ci uzyskać większe plony.
 • Filmowanie - optymalizacja wizualizacji wstępnej w celu usprawnienia procesów planowania w całym zespole.

Twórz optymalne trasy lotu

Korzystaj z predefiniowanych punktów orientacyjnych i regulowanych parametrów, takich jak wysokość, prędkość, kąt nachylenia gimbala, kurs lotu i wiele innych. Dla bardziej złożonych i trudniejszych misji, które wymagają dużej dbałości o szczegóły, użyj wizualizacji lotu 3D, aby zaprojektować i zasymulować zadania na istniejących modelach 3D.

Automatyzuj skomplikowane misje

Wystarczy kilka dotknięć palcem na ekranie, aby zautomatyzować złożone misje. Dzięki temu zyskasz możliwość bezproblemowego przechwytywania zdjęć, które mogą być przetwarzane w celu tworzenia różnorodnych map i modeli do dalszej analizy oraz pomocy w podejmowaniu decyzji.

Planuj misje w trybie Oblique

Gdy dokładność jest niezbędna, a szczegóły mają kluczowe znaczenie dla Twoich działań, funkcja Oblique umożliwia przechwytywanie obszernego zbioru danych modelu 3D poprzez regulację kąta nachylenia kamery. Dzięki temu zyskujesz wyjątkowo wyraźny widok obiektu.

Generuj misje korytarzowe

Twórz zautomatyzowane misje lotnicze wokół dróg i torów kolejowych, po prostu rysując linię na mapie. Dostosuj ustawienia misji, aby zmienić całkowity obszar mapowany - możesz wybierać spośród takich opcji jak mapy 2D o wysokiej rozdzielczości, modele 3D lub szybkie podglądy.

Planuj szczegółowe misje inspekcyjne

Automatyczne generowanie punktów orientacyjnych i tras lotu na podstawie jednego lub więcej punktów wybranych w lokalnym modelu 3D lub chmurze punktów (lub chmurze punktów innej firmy). Symulowany widok z kamery obejmujący wybrany punkt jest wyświetlany na ekranie, aby umożliwić lepszy wybór punktów orientacyjnych i bardziej efektywne planowanie trasy lotu, automatyzując przebieg inspekcji.

Niezrównana wygoda i wydajność użytkowania

Importuj zdjęcia z łatwością, bez wysiłku poruszając się po intuicyjnie zaprojektowanym interfejsie. Przetwarzaj zbiorczo do 400 zdjęć na każde 1 GB pamięci RAM, minimalizując czas oczekiwania pomiędzy pracą w terenie a cyfrową wizualizacją. Wykonuj misje rekonstrukcyjne, wykorzystując wiele kart graficznych jednocześnie, aby zwiększyć wydajność.

Spełniaj i przewyższaj standardy projektu

Generuj wysoce szczegółowe ortomozaiki 2D i modele 3D z podwyższoną dokładnością bezwzględną poprzez ustawianie punktów kontroli terenu (GCP) i punktów kontrolnych. W ten sposób ułatwisz sobie wykonywanie pomiarów i kontroli. Wyświetl raport jakości misji, aby upewnić się, że wyniki spełniają wymagania dotyczące dokładności.

Kompatybilność i funkcjonalność

Konwertuj współrzędne swoich map i modeli na 8500+ głównych układów współrzędnych, po prostu wybierając dane wyjściowe, które odpowiadają Twoim potrzebom. Na  uwagę zasługuje także uwzględnienie danych POS, GCP lub obu jednocześnie w celu tworzenia map i modeli georeferencyjnych o podwyższonej dokładności bezpośrednio w docelowym układzie współrzędnych wymaganym przez projekt.

Mapowanie w czasie rzeczywistym

Szybkie generowanie ortomozaiki 2D wybranego obszaru w czasie rzeczywistym. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia szczegółowych tras lotów w odległych obszarach. Okazuje się też wyjątkowo przydatne w przypadku misji, w których czas jest bardzo krótki i wymagane jest szybkie podejmowanie decyzji na miejscu.

Rekonstrukcja 2D

Generuj ortomozaiki o wysokiej rozdzielczości. W ten sposób możesz uzyskać szczegółowe i dokładne wyniki pomiarów dla wszystkich kluczowych projektów.

Rekonstrukcja multispektralna 2D

Wykorzystując dane multispektralne z P4 Multispectral, wygeneruj skalibrowane radiometrycznie mapy odbicia dla badań teledetekcyjnych lub mapy indeksów wegetacyjnych, w tym NDVI i NDRE. Twórz mapy recepturowe dla zmiennych dawek nawozów przy użyciu dronów Agras firmy DJI, aby zwiększyć plony przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Mapowanie 3D w czasie rzeczywistym

Gdy wydajność jest kluczowa, można szybko renderować i wizualizować model 3D wyznaczonego obszaru. Podejmuj decyzje na podstawie wstępnego modelu i natychmiast sprawdzaj jego kompletność lub planuj loty 3D na miejscu.

Rekonstrukcja 3D

Uzyskaj ostre i realistyczne odwzorowanie otoczenia w różnych zastosowaniach profesjonalnych, takich jak rekonstrukcja wypadków, odtwarzanie cienkich linii energetycznych i złożonych struktur pionowych, zarządzanie dużymi projektami budowlanymi i wiele innych. Algorytmy rekonstrukcji oparte na architekturze CUDA są w stanie szybko przetwarzać duże ilości danych, zapewniając wysokiej jakości rezultaty. Co więcej, dzięki funkcji Region of Interest, rekonstrukcja obrazu może być wykonywana dla określonego regionu docelowego. To z kolei oszczędza czas przetwarzania i poprawia wydajność, jednocześnie generując bardziej przejrzysty model lub chmurę punktów.

Analiza danych

Dzięki łatwym w użyciu narzędziom analitycznym, które umożliwiają uzyskanie różnych danych pomiarowych opartych na pomiarach liniowych, powierzchniowych i objętościowych, można uzyskać kluczowe wymiary w różnych warunkach terenowych.

 • Adnotacje - edytuj etykiety pomiarów na istniejących modelach i używaj ich do raportowania i poprawy komunikacji w trwających projektach.
 • Analiza zdjęć - dokładnie obejrzyj każde zdjęcie modelu, aby zidentyfikować i podkreślić wszystkie krytyczne elementy w świecie rzeczywistym.

Bezproblemowe połączenie z Twoją flotą dronów DJI

Wykorzystaj DJI Terra do planowania i wykonywania lotów z następującymi modelami:

 • Phantom 4 RTK,
 • Phantom 4 Pro V2.0,
 • Phantom 4 Pro + V2.0,
 • Phantom 4 Pro,
 • Phantom 4 Advanced,
 • Phantom 4.

Użyj DJI Terra do przetwarzania danych z:

 • Phantom 4 (cała seria),
 • Zenmuse P1,
 • Zenmuse L1,
 • Zenmuse X7.

Rodzaje planów licencyjnych DJI Terra

W sprzedaży dostępne są różne rodzaje licencji DJI Terra (Online i Offline). Licencja Online umożliwia regularne podłączanie urządzenia do Internetu w celu weryfikacji uprawnień i korzystania z płatnych funkcji. Licencja Offline pozwala korzystać z płatnych funkcji bez konieczności podłączania urządzeń do Internetu. Nie obsługuje jednak odblokowywania stref GEO, wczytywania map i wyszukiwania lokacji. Ponadto bez zalogowania się na konto DJI niektóre funkcje sterowania lotem w aplikacji DJI Terra będą ograniczone. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych planów licencyjnych znajdziesz poniżej.

Funkcje Wersja Agriculture (Online) Wersja Pro (Online i Offline) Wersja Electricity (Online) Wersja Cluster (Online)
Mapowanie 2D w czasie rzeczywistym Tak Tak Tak Tak
Zastosowanie w rolnictwie Tak Tak Tak Tak
Rekonstrukcja 2D (pola) Tak Tak Tak Tak
Multispektralna rekonstrukcja 2D Tak Tak Tak Tak
Rekonstrukcja 2D (budowle) - Tak Tak Tak
Importowanie plików KML - Tak Tak Tak
Wyjściowy układ współrzędnych - Tak Tak Tak
Rekonstrukcja ROI (Return of Investment) - Tak Tak Tak
Import zdjęć z danymi POS - Tak Tak Tak
Rekonstrukcja przy użyciu wielu układów graficznych - Tak Tak Tak
Rekonstrukcja 3D - Tak Tak Tak
Planowanie misji 3D - Tak Tak Tak
Mapowanie 3D w czasie rzeczywistym - Tak Tak Tak
Dane GCP (Ground Control Points) - Tak Tak Tak
Optymalizacja dokładności chmury punktów LiDAR - Tak Tak Tak
Zastosowanie w energetyce - - Tak Tak
Szczegółowe inspekcje - - Tak Tak
Parametry:
Net weight:
1
Gross weight:
1
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: