Benq Monitor interaktywny 65 cali RM6504 LED 1200:1/3840x2160/4K/8ms

Symbol: 9H.F9ATK.DE1
Dostępność: 1 szt.
13062.00
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
 • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
 • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
EAN:
ABEAN-TL70328

RM6504 - Interaktywny monitor 65 cali dla szkół i uczelni z certyfikatem EDLA Google

Edukacyjne narzędzia i aplikacje dostępne na tablicy BenQ

 • Certyfikowane usługi Google zintegrowane z monitorem i aplikacją tablicową
 • Zaawansowana ochrona wzroku z certyfikatem Eyesafe 2.0
 • 40 punktów dotyku zapewni równoczesną pracę kilku uczniów
 • Rozpoznawanie pisma i tłumaczenie kilkudziesięciu języków w aplikacji tablicowej

Poznaj nowe możliwości
Uwolnij swój potencjał dydaktyczny dzięki najlepszym narzędziom do współczesnych sal lekcyjnych.

Lekcje obsługiwane przez Google
Wykorzystaj moc BenQ i usług Google dla edukacji dzięki tablicy BenQ Board Master RM04 z certyfikatem EDLA.

Łatwy dostęp do aplikacji
Wzbogać swoje lekcje dzięki interaktywnym aplikacjom edukacyjnym z Google Play.

Usługi Google
RM04 jest wyposażony w podstawowe usługi Google, takie jak Google Drive i Meet.

Narzędzia do współpracy
W pełni wykorzystuj Dokumenty, Arkusze i Prezentacje Google na dużym ekranie dotykowym.

Wygodny dostęp do plików
Otwieraj pliki z Dysku Google, aby uczyć się, korzystając z wcześniej przygotowanych materiałów, i zapisuj je z powrotem w chmurze, aby zawsze mieć dostęp do najnowszych plików.

Zwiększone bezpieczeństwo
Funkcje zabezpieczeń Google w RM04 zapobiegają wyciekom danych, wyłudzaniu informacji, złośliwemu oprogramowaniu i utracie danych.

Wygodny dostęp do plików
Otwieraj pliki z Dysku Google, aby uczyć się, korzystając z wcześniej przygotowanych materiałów, i zapisuj je z powrotem w chmurze, aby zawsze mieć dostęp do najnowszych plików.

Wyszukiwarka Google
Błyskawicznie wyszukuj informacje i uzyskuj dostęp do materiałów lekcyjnych, bez konieczności otwierania przeglądarki.

Widżety
Dodaj widżety, takie jak karteczki samoprzylepne i kalendarz, aby wyświetlać informacje ważne dla Ciebie i Twoich uczniów.

Asystent głosowy
Pozwól, aby Twój głos prowadził lekcje za pomocą Asystenta Google za pośrednictwem pilota RM04.

Narzędzia sztucznej inteligencji umożliwiające bardziej kreatywne lekcje

 • Zamiana tekstu na mowę - Słuchaj tekstu wyświetlanego lub zapisanego na ekranie.
 • Tłumaczenie wielojęzyczne - Przetłumacz tekst na wiele języków, aby uzyskać lekcje bardziej kontekstowe.
 • OCR - Z łatwością edytuj tekst ze zdjęć i zeskanowanych stron.

ClassroomCare - Chroń zdrowie uczniów
Monitory BenQ serii RM04 są wyposażone w funkcje ClassroomCare, które pomagają szkołom uczynić każdą klasę zdrowszym miejscem do nauki.

Tylko to, co najlepsze dla Twoich oczu
RM04 posiada certyfikat Eyesafe Certified 2.0, oferujący najwyższy dostępny poziom ochrony oczu. Zmniejsza zmęczenie oczu, skutecznie redukując wysokoenergetyczne niebieskie światło bez zmiany żywych kolorów wyświetlanych na ekranie.

Broń się przed zarazkami
RM04 pomaga ograniczyć przenoszenie zarazków w klasie dzięki ekranowi antybakteryjnemu z certyfikatem TÜV i przyciskom, które są skuteczne w walce z powszechnymi zarazkami na poziomie 99,9%.

Rozszerzona ochrona
Dzielenie się narzędziami w klasach może prowadzić do rozprzestrzeniania się zarazków. Dlatego pilot i pióra RM04 są również odporne na zarazki.

Ochrona przed kurzem IP5X
Nawet w klasach narażonych na kurz RM04 zapewnia spójną pracę. Jego panel jest zgodny z normą IEC 60529.

Oszczędzaj energię dzięki BenQ.
Monitory BenQ oferują funkcje oszczędzania energii umożliwiające monitorowanie i ograniczanie zużycia energii, oszczędzanie kosztów i poprawę zrównoważonego rozwoju bez pogarszania wydajności.

Tablica bez ograniczeń
Ulepsz swoje lekcje, korzystając z EZWrite, potężnej tablicy wyposażonej w narzędzia do zajęć, których możesz używać do bardziej angażujących zajęć bezpośrednich lub hybrydowych.

Więcej niż tylko tablica
EZWrite 6 pozwala zrobić o wiele więcej, niż tylko pisać, rysować i dodawać tekst. Skorzystaj z rozwijanego płótna, podziel ekran na potrzeby konkursów, wstaw szablony, użyj narzędzi matematycznych lub pokaż obraz z kamery na żywo.

Importuj i eksportuj pliki
Otwieraj pliki programów PowerPoint, Word, Excel i PDF, aby uczyć i robić notatki podczas zajęć. Kiedy skończysz, zapisz lekcję jako edytowalny plik tablicy, aby kontynuować ją w miejscu, w którym ją przerwałeś, lub jako plik PDF, aby uczniowie mogli przejrzeć ją w domu.

Rozbuduj swoją klasę
Dzięki tablicy w chmurze uczniowie mogą dołączać do sesji ze swoich miejsc, a nawet z domu. Zdalni uczniowie mogą korzystać z tablicy tak, jakby byli bezpośrednio na wyświetlaczu.

Widżety
Dodaj widżety, takie jak karteczki samoprzylepne, kalendarz i inne, aby wyświetlać informacje istotne dla Ciebie i Twoich uczniów.

Inteligentniejsze środowisko nauczania
Wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć sposób nauczania, jest już dostępne w RM04.

 • Maksymalizuj efektywność nauczania - Tablica podczas przeszukiwania Internetu na tym samym ekranie. Aktywuj tryb podzielonego ekranu i otwórz dwie aplikacje obok siebie, aby uzyskać bardziej dynamiczne lekcje.
 • Importuj i eksportuj pliki - Otwieraj pliki programów PowerPoint, Word, Excel i PDF, aby uczyć i robić notatki podczas zajęć. Kiedy skończysz, zapisz lekcję jako edytowalny plik tablicy, aby kontynuować ją w miejscu, w którym ją przerwałeś, lub jako plik PDF, aby uczniowie mogli przejrzeć ją w domu.
 • Zaloguj się. Załaduj. - RM04 oferuje wydajne i bezpieczne sposoby logowania, ładowania ustawień osobistych i uzyskiwania dostępu do pamięci w chmurze. Możesz dotknąć swojej karty NFC lub po prostu zeskanować telefonem kod QR płytki. *Dostępne pod koniec czwartego kwartału.

Narzędzia w zasięgu ręki
Wyciągnij pływające narzędzie, aby dodawać adnotacje, robić zrzuty ekranu, a nawet nagrywać filmy podczas korzystania z aplikacji, przeglądania plików lub przewijania witryn na tablicy.

Szybki dostęp za każdym razem
Stuknij pasek boczny, aby szybko przełączać źródła wprowadzania, wrócić do ekranu głównego lub uzyskać menu z najczęściej używanymi aplikacjami.

Porty umieszczone z przodu
Liczne porty z przodu obejmują w pełni funkcjonalny port USB-C, który zapewnia ładowanie o mocy 65 W i umożliwia rozszerzenie ekranu laptopa oraz uzyskanie kontroli dotykowej.

Przesyłaj strumieniowo i nagrywaj zajęcia za pomocą sztucznej inteligencji
Połącz płytę BenQ z inteligentną kamerą 4K UHD DV01K, aby uzyskać wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe i nagrywanie wideo. Zapewnij wyraźny i dynamiczny obraz audiowizualny dzięki wbudowanym funkcjom sztucznej inteligencji aparatu, takim jak automatyczne kadrowanie, śledzenie twarzy i głosu oraz aktywna redukcja szumów.

Wszechstronny dźwięk
Dwa skierowane do przodu głośniki o mocy 20 W zapewniają dźwięk wypełniający pomieszczenie podczas zajęć. Razem z układem 8 mikrofonów zapewniają, że wszyscy będą słyszeć i być słyszanymi podczas rozmów lub lekcji audiowizualnych.

Płynne i intuicyjne pisanie
Seria BenQ RM04 umożliwia wielu uczniom intuicyjną interakcję z wyświetlaczem w tym samym czasie podczas pracy grupowej i innych zajęć w klasie.

 • 40 punktów dotyku - RM04 umożliwia obsługę do 40 punktów dotykowych, dzięki czemu więcej osób może jednocześnie korzystać z wyświetlacza.
 • Naturalne pisanie - Brak odstępu między szkłem a panelem sprawia, że pisanie jest tak gładkie, jak pisanie na papierze.
 • Dotknij różnicy - Funkcja dotykowa Fine IR+ zapewnia jeszcze dokładniejsze pisanie.

Bezproblemowe dzielenie się pomysłami
Bezprzewodowo udostępniaj treści na RM04 z dowolnego miejsca w pokoju. Przesyłaj materiały lecyjne ze swojego laptopa lub pozwól wielu uczniom udostępniać swoje ekrany za pomocą InstaShare 2.

Prezentuj różnorodne treści
InstaShare 2 to coś więcej niż tylko udostępnianie ekranu. Możesz także przesyłać zdjęcia, filmy lub obraz z kamery na żywo, aby prezentacje i dyskusje były bardziej dynamiczne.

Kliknij i udostępnij
Udostępniaj zdjęcia, filmy i inne treści edukacyjne bezpośrednio ze swojego telefonu z systemem Android, po prostu dotykając nim czytnika NFC płyty BenQ Board. *Dostępne pod koniec czwartego kwartału.

Utrzymuj porządek
Nawet w przypadku udostępniania treści przez wielu uczniów łatwo jest przejąć kontrolę nad sesją na InstaShare 2. Możesz wybrać, które ekrany mają być wyświetlane lub ukrywane, odrzucać prośby o udostępnienie, a nawet blokować nieodpowiednie treści za pomocą sztucznej inteligencji.

Łatwe zarządzanie
Platformy do zarządzania urządzeniami i użytkownikami BenQ umożliwiają personelowi IT konserwację płyt głównych BenQ bez dodatkowej złożoności. Pomagamy znacznie zmniejszyć ich obciążenie pracą, aby mogli skupić się na innych zadaniach.

Synchronizacja zarządzania tożsamością
Przyspiesz zarządzanie listami użytkowników, synchronizując listę kont użytkowników BenQ Board z istniejącymi listami w Google Workspace, Microsoft Entra ID (dawniej Azure Active Directory), ClassLink, LDAP lub innym dostawcy tożsamości opartym na SAML.

Zarządzanie urządzeniami i aplikacjami
Zdalne monitorowanie i zarządzanie wszystkimi urządzeniami BenQ. Instaluj, aktualizuj i usuwaj aplikacje z jednego pulpitu nawigacyjnego, który umożliwia także przesyłanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego oraz ustawianie czasu uruchamiania i wyłączania.

Bezpieczniejsze tablice
RM04 chroni dane Twojej szkoły dzięki bezpiecznym opcjom logowania, ścisłej kontroli dostępu, regularnym aktualizacjom systemu i skanowaniu aplikacji za pośrednictwem Google Play Protect.

Kompleksowe analizy
Dowiedz się, w jaki sposób używane są tablice BenQ i które aplikacje są najpopularniejsze. Wybierz konkretne urządzenia i punkty danych, aby wygenerować bardziej szczegółowe raporty.

Informacje o produkcie
Model

RM6504

Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 65''
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Ekran dotykowy Tak
Obszar widzialny w pionie 803.4 mm
Obszar widzialny w poziomie 1428.3 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Czas reakcji 8 ms
Jasność 450 nits
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny 50 000:1
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
5 x USB 3.0
1 x Audio out
1 x RS-232 (COM)
2 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
1 x 15-pin D-Sub
4 x HDMI
3 x USB (Type B)
3 x USB (Type C)
2 x Audio in
Bluetooth Tak
WiFi Opcja
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty Eyesafe Display
Energy Star
Standard VESA 600 x 400
Pobór mocy 106.1 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
 • Kabel
 • Kabel VGA (3 m)
 • Kabel HDMI (3 m)
 • Kabel USB-B do dotyku (3 m)
 • Kabel USB-C (1.5 m)
 • Uchwyt ścienny
 • 2 x Rysik
 • Pilot zdalnego sterowania
Kolor Szary
Czarny
Oprogramowanie
 • Tablica interaktywna: EZWrite 6.0
 • Bezprzewodowe udostępnianie ekranu: InstaShare 2
 • Zarządzanie urządzeniem: DMS
 • Zarządzanie kontem: AMS
 • Narzędzie szybkiego dostępu: Floating Tool
 • System transmisji: X-Sign Broadcast
Wysokość 905.8 mm
Szerokość 1489.3 mm
Głębokość 87.1 mm
Waga 37.8 kg
Parametry:
Rozdzielczość:
3840 x 2160 (4K/UHD)
WiFi:
Opcja
Bluetooth:
Tak
Klasa energetyczna:
nie dotyczy
Proporcje obrazu:
16:9
Wbudowane głośniki:
Tak
Gwarancja:
24 mies.
Wbudowany tuner TV:
Nie
Pivot:
Nie
Ekran dotykowy:
Tak
Przekątna ekranu:
65''
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: